میلاد کی مرام تاکید کرد که برای بازی در فیلم «کوچ» با وی مذاکره ای نشده و او از چند ماه پیش مشغول بازی در «روسی» است.

حضور میلاد کی‌مرام در «روسی» با گریم خاص-ایرناک حضور میلاد کی‌مرام در «روسی» با گریم خاص-ایرناک میلاد کی‌مرام بازیگر سینما درباره خبری که در آن انصراف وی از حضور در فیلم «کوچ» به کارگردانی مرتضی فرشباف اعلام شده بود، گفت: اصلا مذاکره ای برای حضور در این پروژه سینمایی نداشته ام که بخواهم از آن انصراف دهم.

حضور میلاد کی‌مرام در «روسی» با گریم خاص-ایرناک حضور میلاد کی‌مرام در «روسی» با گریم خاص-ایرناک وی افزود: من از ۲ ماه پیش مشغول بازی در فیلم «روسی» به کارگردانی امیرحسین ثقفی هستم و حضورم در این فیلم تا ۱۰ روز دیگر ادامه دارد.

حضور میلاد کی‌مرام در «روسی» با گریم خاص-ایرناک حضور میلاد کی‌مرام در «روسی» با گریم خاص-ایرناک این بازیگر سینما تاکید کرد: از آنجا که این فیلم گریم خاصی دارد به هیچ وجه نمی توانستم همزمان سر کار دیگری حضور داشته باشم.

حضور میلاد کی‌مرام در «روسی» با گریم خاص-ایرناک حضور میلاد کی‌مرام در «روسی» با گریم خاص-ایرناک کی مرام در پایان ضمن تاکید بر اینکه اصلا برای فیلم «کوچ» صحبتی نداشته است، بیان کرد : برای مرتضی فرشباف و تیم تولید فیلم «کوچ» آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم فیلمی خوبی بسازند.


تاریخ : 96/11/06

حضور میلاد کی‌مرام در «روسی» با گریم خاص-ایرناک حضور میلاد کی‌مرام در «روسی» با گریم خاص-ایرناک mehr

(0 رای)
بازدید : 91 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی