کامران تفتی بازیگر نقش های جدی تلویزیون یکی از چهره هایی است که میتوان از او به عنوان آقای همیشه جدی تلویزیون نام برد و از بازی های پرطرفدارش در سریال های تلویزیون یاد کرد.

مروری بر بهترین نقش های کامران تفتی

نقشهای ماندگار و جدی کامران تفتی در سینما و تلویزیون + تصاویر در ایرناک نقشهای ماندگار و جدی کامران تفتی در سینما و تلویزیون + تصاویر در ایرناک اگر بخواهیم از میان بازیگران سینما و تلویزیون چهره چند تن از همیشه جدی ها را به یاد بیاوریم قطعا کامران تفتی یکی از آنهاست . آمار نقش های جدی کامران تفتی به حدی بالاست که از او میتوان به عنوان آقای همیشه جدی تلویزیون نام برد.

کامران تفتی حتی زمانی که به عنوان مجری در برنامه وقتشه به اجرا می پرداخت باز هم چیزی از جدیدت شخصیتش کم نشد و حتی زمانی که سامان گوران از او در برنامه وقتشه خواست از ته دل بخندد به لبخندی بسنده کرد و این را نهایت خنده و شوخی اش دانست.

در این مطلب مروری بر نقش های جدی کامران تفتی در تلویزیون داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید.

مروری بر نقش های جدی کامران تفتی

کامران تفتی در سر دلبران

کامران تفتی بازیگر نقش های جدی تلویزیون در اغلب بازی هایش ایفاگر نقش هایی جدی است . سر دلبران به کارگردانی محمدحسینی لطیفی ماه رمضان 97 از شبکه یک سیما پخش شد و کامران تفتی در این سریال ایفاگر نقش جوانی جدی و همیشه عصبانی با نام هرمز بود.

کامران تفتی در سریال سر دلبران

بازی متفاوت کامران تفتی در سریال سر دلبران

هرمز جوان همیشه معترض و عصبانی سر دلبران با بازی کامران تفتی بود که در کنار بازیگرانی چون برزو ارجمند ، فرهاد قائمیان ، جعفر دهقان ، متین ستوده ، رابعه مدنی ، شهرام عبدلی و ... به ایفای نقش پرداخت.

کامران تفتی در سریال سر دلبران

گریم کامران تفتی در سریال سر دلبران

نکته قابل توجه از بازی کامران تفتی در سریال سر دلبران گریم متفاوت این بازیگر و ویلچرنشینی او بود .

کامران تفتی در میکائیل

کامران تفتی بار دیگر در سریالی با نقشی کاملا جدی جلوی دوربین رفت . میکائیل به کارگردانی سیروس مقدم سال 94 از شبکه یک سیما پخش شد و کامران تفتی ایفاگر نقش رشید در این سریال بود.

کامران تفتی در سریال میکائیل

بازی جدی کامران تفتی در سریال میکائیل

کامران تفتی در سریال میکائیل با همان گریم همیشگی جلوی دوربین رفت و نقش رشید جوان پرشور و شری را ایفا کرد که مانند همیشه مثالی از آقای همیشه عصبانی تلویزیون بود.

کامران تفتی در سریال میکائیل

کامبیز دیرباز و کامران تفتی در سریال میکائیل

کامران تفتی در این سریال با کامبیز دیرباز ، متین ستوده ، بهنوش طباطبایی ، علیرضا خمسه ، مجید واشقانی و .... همبازی بود.

کامران تفتی در زیر هشت

کامران تفتی در تجربه دیگری با سیروس مقدم در سال 89 در سریال زیر هشت جلوی دوربین رفت و ایفاگر نقش منصور در این سریال بود.

کامران تفتی در سریال زیر هشت

امیر جعفری و کامران تفتی در سریال زیر هشت

کامران تفتی باز هم در نقشی جدی در سریال زیر هشت جلوی دوربین رفت و همان گریم همیشگی را تجربه کرد و با بازیگرانی چون پانته آ بهرام ، مجید واشقانی ، آرش مجیدی، آناهیتا افشار ، مریم بوبانی و ... همبازی بود.

کامران تفتی در سریال زیر هشت

بازی متفاوت کامران تفتی در سریال زیر هشت

بازدید : 2,837 بار
نقشهای ماندگار و جدی کامران تفتی در سینما و تلویزیون + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی