تهیه کننده برنامه «نگی که نگفتی» بیان کرد که این برنامه بیشتر تعاملی شده است و واکنش های مخاطبان در طرح سوژه های جدیدتر در برنامه تاثیر دارد.

«نگی که نگفتی» صاحب اتاق فکر جدید شد-ایرناک «نگی که نگفتی» صاحب اتاق فکر جدید شد-ایرناک مجتبی احمدی تهیه‌کننده «نگی که نگفتی» درباره اینکه این برنامه تلویزیونی که شب ها از شبکه دو پخش می شود تا چه زمانی روی آنتن خواهد بود، گفت: طبق نظر مدیران فعلا احتمال دارد این برنامه تا آخر امسال روی آنتن برود و به تازگی هم ما اتاق فکر جدیدی را با حضور بهزاد عادلی مدیرگروه اجتماعی شبکه تشکیل دادیم.

«نگی که نگفتی» صاحب اتاق فکر جدید شد-ایرناک «نگی که نگفتی» صاحب اتاق فکر جدید شد-ایرناک وی ادامه داد : در این اتاق فکر موضوعات جدیدی مطرح شد و بحث کردیم که اگر قرار باشد سال بعد هم برنامه را روی آنتن ببریم چه ساختار و محتوایی داشته باشیم.

«نگی که نگفتی» صاحب اتاق فکر جدید شد-ایرناک «نگی که نگفتی» صاحب اتاق فکر جدید شد-ایرناک احمدی اظهار کرد : دغدغه اصلی ما پایان امسال است و تصمیم داریم این روزها براساس جنس سوژه های خود برنامه را پیش ببریم.

«نگی که نگفتی» صاحب اتاق فکر جدید شد-ایرناک «نگی که نگفتی» صاحب اتاق فکر جدید شد-ایرناک وی با اشاره به سوژه های این هفته تصریح کرد : این هفته درباره آسیب شناسی فضای مجازی برای کودکان حرف می زنیم و برایمان جالب است که اعضای خانواده ها هر یک به طرز جداگانه ای با ما ارتباط برقرار می کنند.

«نگی که نگفتی» صاحب اتاق فکر جدید شد-ایرناک «نگی که نگفتی» صاحب اتاق فکر جدید شد-ایرناک این کارگردان تلویزیونی در پایان گفت : بخشی را دو هفته است که به برنامه اضافه کردیم که در آن مخاطب بیشتر درگیر سوژه ها شده است و ما طی آن سعی می کنیم با اقشار مختلف صحبت کنیم و با اضافه شدن این بخش براساس چالش ها و واکنش های مردم نسبت به سوژه هایی که مطرح می کنیم برنامه می سازیم و جلو می رویم که البته این نظرات و گفتگوهایی که با مردم داریم در اتاق فکر برنامه چکش کاری می شود.


تاریخ : 96/11/09

«نگی که نگفتی» صاحب اتاق فکر جدید شد-ایرناک «نگی که نگفتی» صاحب اتاق فکر جدید شد-ایرناک mehr

(0 رای)
بازدید : 138 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی