نیکی نصیریان بازیگر با استعداد سینما در یک پروژه تاریخی به نام "بانوی عمارت" که کارگردانی اش بر عهده عزیزالله حمیدنژاد است، بازی کرده است.

نیکی نصیریان با "بانوی عمارت" به سینما می آید-ایرناک نیکی نصیریان با "بانوی عمارت" به سینما می آید-ایرناک نیکی نصیریان بازیگر با استعداد سینما در یک پروژه تاریخی به نام "بانوی عمارت" که کارگردانی اش بر عهده عزیزالله حمیدنژاد است، بازی کرده است.

نیکی نصیریان با "بانوی عمارت" به سینما می آید-ایرناک نیکی نصیریان با "بانوی عمارت" به سینما می آید-ایرناک اگر سریال بزنگاه رضا عطاران در حدود 8 سال پیش را به خاطر آورید نیکی را حتما به جا خواهید آورد.

نیکی نصیریان با "بانوی عمارت" به سینما می آید-ایرناک نیکی نصیریان با "بانوی عمارت" به سینما می آید-ایرناک  

نیکی نصیریان با "بانوی عمارت" به سینما می آید

نیکی نصیریان با "بانوی عمارت" به سینما می آید-ایرناک نیکی نصیریان با "بانوی عمارت" به سینما می آید-ایرناک  

نیکی نصیریان با "بانوی عمارت" به سینما می آید-ایرناک نیکی نصیریان با "بانوی عمارت" به سینما می آید-ایرناک گفتنی است : نیکی نصیریان متولد ۲۰ مرداد ۱۳۸۲ در شهر تهران بازیگر سینما و تلویزیون می باشد. معروف ترین نقش وی در کودکی نقش دختر رضا عطاران در سریال بزنگاه بود که باعث معرفی این بازی خوب و با استعداد به مردم شد.

(1 رای)
بازدید : 435 بار
نیکی نصیریان با "بانوی عمارت" به سینما می آید - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی