در ادامه این مطلب به معرفی چهار فیلمی که امروز در هشتمین روز جشنواره فجر 37 نمایش داده میشود می پردازیم.

نقد و بررسی فیلم های هشتمین روز جشنواره فجر 97

هشت روز از آغاز سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر گذشت و امروز هشتمین روز برگزاری این جشنواره مهم سینمایی است که با چهار فیلم روز پرهیجانی را سپری خواهد کرد. امروز در سینمای رسانه چهار فیلم نمایش داده میشود و نشست خبری آنها با حضور بازیگران و عوامل برگزار میشود.فیلم های هشتمین روز جشنواره فجر 97 در ایرناک فیلم های هشتمین روز جشنواره فجر 97 در ایرناک

در ادامه این مطلب به معرفی چهار فیلمی که امروز در هشتمین روز جشنواره فجر 37 نمایش داده میشود می پردازیم.

با فیلم های هشتمین روز جشنواره فجر آشنا شوید

مجموعه فیلم های کوتاه، ساعت 13

در اولین سانس هشتمین روز جشنواره فیلم فجر امروز مجموعه فیلم های کوتاه نمایش داده میشود نشست خبری آنها برگزار میشود.

متری شیش و نیم به کارگردانی سعید روستایی

یکی از مهم ترین بخش های برنامه های امروز سینمای رسانه نمایش و نشست خبری فیلم متری شیش و نیم سعید روستایی است که حوالی ساعت 15:30 برگزار میشود.

نوید محمدزاده

نوید محمدزاده با متری شیش و نیم در جشنواره فجر 37

متری شیش و نیم روایتی از معضل اعتیاد است که با حضور بازیگرانی چون نوید محمدزاده ، پیمان معادی ، پریناز ایزدیار و فرهاد اصلانی جلوی دوربین رفت و احتمال دریافت سیمرغ توسط عوامل آن بسیار زیاد است.

ایده اصلی به کارگردانی آزیتا موگویی

حوالی ساعت 18:30 سینمای رسانه شاهد نمایش فلیم ایده اصلی آزیتا موگویی است که با حضور بازیگران و عوامل نشست خبری آن برگزار میشود.

بازیگران ایده اصلی

پژمان جمشیدی ، بهرام رادان و هانیه توسلی در ایده اصلی

ایده اصلی با حضور بازیگرانی چون بهرام رادان، مریلا زارعی، هانیه توسلی، پژمان جمشیدی، مهرداد صدیقیان و شهباز نوشیر فیلم تراژدی است که در خلاصه داستان آن آمده است:ایران و اسپانیا برای راه اندازی یک پروژه بزرگ در جزیره هندورابی در جنوب ایران به توافق رسیده اند، شرکت ها و افراد بسیاری به طمع برنده شدن در این مناقصه شرکت کرده اند و ...

سرخ پوست به کارگردانی نیما جاویدی

یکی دیگر فیلم هایی که امروز در هشتمین روز جشنواره فجر 37 در سینمای رسانه نمایش داده میشود فیلم سرخ پوست به کارگردانی نیما جاویدی است که نشست پرسش و پاسخ آن با حضور بازیگران و عوامل برگزار میشود.

پریناز ایزدیار و نوید محمدزاده

پریناز ایزدیار و نوید محمدزاده با سرخ پوست در جشنواره فجر

سرخ پوست با حضور بازیگرانی چون نوید محمدزاده، پریناز ایزدیار، آتیلا پسیانی، ستاره پسیانی، حبیب رضایی و مانی حقیقی است که در خلاصه داستان آن آمده است :سال 1347 زندانی قدیمی در جنوب ایران به دلیل مجاورت با فرودگاه تازه تاسیس شهر در حال تخلیه است. رئیس زندان سرگرد نعمت جاهد به همراه مامورانش مشغول انتقال زندانیان به زندان جدید هستند تا اینکه...

  • تاریخ: چهارشنبه, 17 بهمن 1397
بازدید : 2,606 بار
فیلم های هشتمین روز جشنواره فجر 97
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...