امروز در سانس های مختلف جشنواره فجر 97 چهار فیلم نت های مسی یک رویا ، دیدن این فیلم جرم است ، بیست و سه نفر و پالتو شتری فیلم های امروز سینمای رسانه هستند.

اخبار هفتمین روز جشنواره فیلم فجر 97

امروز هفتمین روز از سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر است که با حضور چهار فیلم و عوامل ساخت آنها در سینمای رسانه برگزار میشود.فیلمهای آماده نمایش هفتمین روز جشنواره فجر 97 + تصاویر در ایرناک فیلمهای آماده نمایش هفتمین روز جشنواره فجر 97 + تصاویر در ایرناک

بازیگران و عوامل ساخت فیلم های حاضر در این دوره از رقابت های جشنواره فجر با برنامه ای مشخص به تماشای فیلمشان در سینمای رسانه می نشینند و به پرسش های منتقدین و خبرنگاران پاسخ میدهند.

معرفی فیلم های امروز جشنواره فجر 97

امروز در سانس های مختلف جشنواره فجر 97 چهار فیلم نت های مسی یک رویا ، دیدن این فیلم جرم است ، بیست و سه نفر و پالتو شتری فیلم های امروز سینمای رسانه هستند.

نت های مسی یک رویا

نت های مسی یک رویا به کارگردانی رضا فرهمند یکی از فیلم های حاضر در سی و هفتمین جشنواره فجر در بخش مستند است.

 نت های مسی یک رویا در جشنواره فجر 97

مستند نت های مسی یک رویا در جشنواره فجر 97

این مستند درباره مَلّوک، پسری 10 ساله است که با دوستانش سیم های مسی خانه های ویران شده در جنگ را برای گذران زندگی جمع می کنند و می فروشند.

دیدن این فیلم جرم است

دیدن این فیلم جرم است به کارگردانی رضا زهتابچیان و تهیه کنندگی محمد حمزه زاده یکی از فیلم های بخش نگاه نو در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر است که امروز حوالی ساعت 15:30 مراسم نشست خبری آن برگزار میشود.

دیدن این فیلم جرم است در جشنواره فجر 97

امیر آقایی با دیدن این فیلم جرم است در جشنواره فجر 97

دیدن این فیلم جرم است! فیلمی سیاسی است که به ماجرای یک گروگانگیری می پردازد و بازیگرانی چون لیندا کیانی، امیر آقایی، حسین پاکدل، محمود پاک نیت و حمیدرضا پگاه در این فیلم به عنوان بازیگر حضور دارند.

بیست و سه نفر

مهدی جعفری با به تصویر کشیدن روایتی از جنگ در فیلم بیست و سه نفر در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد.

بیست و سه نفر در جشنواره فجر 97

نمایش بیست و سه نفر در جشنواره فجر 97

بیست و سه نفر روایت گروهی از رزمندگان نوجوان ایرانی است که در جریان جنگ ایران و عراق در سال 1361 به اسارت نیروهای عراقی درآمدند.

پالتو شتری

مهدی علی میرزایی یکی از کارگردان های فیلم اولی است که فیلمش در بخش سودای سیمرغ سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر پذیرفته شد و امسال با این فیلم و بازیگرانی سرشناس ساعت 21:30 به سینمای رسانه میرود.

پالتو شتری با سام درخشانی در جشنواره فجر 97

سام درخشانی با پالتو شتری در جشنواره فجر 97

سام درخشانی، بهاره کیان افشار، لیندا کیانی، بانیپال شومون، شاهرخ فروتنیان، افسانه چهره آزاد، پریوش نظریه، علیرضا مهران، طوفان مهردادیان، رضا شیخ انصاری بازیگران فیلم پالتو شتری را تشکیل میدهند.

  • تاریخ: سه شنبه, 16 بهمن 1397
بازدید : 1,605 بار
فیلمهای آماده نمایش هفتمین روز جشنواره فجر 97 + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...