سریال «هم‌سرایی» به کارگردانی حسین تبریزی که با موقعیت های طنز ساخته می شود امروز ۲۹ دی کلید می خورد.

«هم‌سرایی» امروز کلید می‌خورد / سریالی که به سمت همسریابی می‌رود-ایرناک «هم‌سرایی» امروز کلید می‌خورد / سریالی که به سمت همسریابی می‌رود-ایرناک «هم‌سرایی» یک سریال طنز ۵۲ قسمتی است که به کارگردانی حسین تبریزی برای شبکه سه سیما تولید می شود.

«هم‌سرایی» امروز کلید می‌خورد / سریالی که به سمت همسریابی می‌رود-ایرناک «هم‌سرایی» امروز کلید می‌خورد / سریالی که به سمت همسریابی می‌رود-ایرناک این مجموعه یک کار پربازیگر است که در هر قسمت قرار است بازیگران مهمان در کنار بازیگران اصلی در کار حضور داشته باشند و تاکنون حضور افرادی چون امیر غفارمنش، شراره رخام، نعیمه نظام دوست قطعی شده است.

«هم‌سرایی» امروز کلید می‌خورد / سریالی که به سمت همسریابی می‌رود-ایرناک «هم‌سرایی» امروز کلید می‌خورد / سریالی که به سمت همسریابی می‌رود-ایرناک حدود یک ماه است که پیش تولید این سریال طنز آغاز شده و امروز جمعه ۲۹ دی ماه با حضور جمعی از عوامل سریال و خبرنگاران این سریال کلید خواهد خورد.

«هم‌سرایی» امروز کلید می‌خورد / سریالی که به سمت همسریابی می‌رود-ایرناک «هم‌سرایی» امروز کلید می‌خورد / سریالی که به سمت همسریابی می‌رود-ایرناک این سریال روایت فردی است که می خواهد با زرنگی گروه «هم‌سُرا» راه بیندازد. در طی ماجرای این قضیه خانمی که قرار است آگهی این گروه هم‌سرایی را در روزنامه بزند به جای گروه هم‌سرایی گروه همسریابی تایپ می‌کند و در طی این ماجرا روند داستان عوض می‌شود و هرکس در این فیلم دنبال همسریابی می‌افتد.

«هم‌سرایی» امروز کلید می‌خورد / سریالی که به سمت همسریابی می‌رود-ایرناک «هم‌سرایی» امروز کلید می‌خورد / سریالی که به سمت همسریابی می‌رود-ایرناک لوکیشن اصلی این مجموعه که تهیه کنندگی آن را محمدرضا وکیلی طباطبایی برعهده دارد یک بازار مبل است که گروه دکور به تازگی ساخت و آماده سازی آن را به اتمام رسانده اند.


تاریخ : 96/10/29

«هم‌سرایی» امروز کلید می‌خورد / سریالی که به سمت همسریابی می‌رود-ایرناک «هم‌سرایی» امروز کلید می‌خورد / سریالی که به سمت همسریابی می‌رود-ایرناک mehr

(0 رای)
بازدید : 59 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی