تهیه کننده «هم‌سرایی» از تولید این سریال برای پخش در نوروز ۹۷ و در قسمت‌های ۲۵ دقیقه‌ای سخن گفت.

«هم‌سرایی» نوروز ۹۷ می‌آید-ایرناک «هم‌سرایی» نوروز ۹۷ می‌آید-ایرناک محمدرضا وکیلی طباطبایی تهیه کننده «هم‌سرایی» درباره این سریال که این روزها در حال تولید است، گفت: سریال «هم‌سرایی» یک اثر ۵۲ قسمتی است که هر قسمت ۲۵ دقیقه دارد و در طول کار بازیگران زیادی به عنوان مهمان اضافه می شوند.

«هم‌سرایی» نوروز ۹۷ می‌آید-ایرناک «هم‌سرایی» نوروز ۹۷ می‌آید-ایرناک وی ادامه داد : این سریال زیرمجموعه گروه اجتماعی شبکه سه است و سوژه ای اجتماعی دارد. ما در این کار به محوریت خانواده و پایبندی به اصول اخلاقی در خانواده توجه نشان می دهیم.

«هم‌سرایی» نوروز ۹۷ می‌آید-ایرناک «هم‌سرایی» نوروز ۹۷ می‌آید-ایرناک وکیلی اظهار کرد: تصویربرداری این سریال حدود سه ماه طول می کشد و چون ماجراهای قصه در شب عید رخ می دهد و قرار است نوروز ۹۷ پخش شود ما سعی می کنیم در حدود سه ماه تصویربرداری کار را تمام کنیم.

«هم‌سرایی» نوروز ۹۷ می‌آید-ایرناک «هم‌سرایی» نوروز ۹۷ می‌آید-ایرناک این تهیه کننده درباره دیگر جزییات این سریال اظهار کرد: تاکنون بخش زیادی از فیلمنامه این سریال نوشته شده و همچنین لوکیشن های مختلفی از جمله سفره خانه، قهوه خانه، خانه های شخصیت های سریال و... را داریم.

«هم‌سرایی» نوروز ۹۷ می‌آید-ایرناک «هم‌سرایی» نوروز ۹۷ می‌آید-ایرناک وی در پایان درباره اینکه چرا این مجموعه در قسمت های ۲۵ دقیقه ای به تولید می رسد، یادآور شد: اکنون در دنیا سریال های ۲۰ دقیقه ای بسیاری تولید می شود و بارها هم روی آنتن رفته و مخاطب تماشایشان می کند. من فکر می کنم اگر ما هم به سمت سریال های ۲۰ تا ۲۵ دقیقه ای برویم نه داستان لوث می شود و نه مخاطب خسته می شود.

«هم‌سرایی» نوروز ۹۷ می‌آید-ایرناک «هم‌سرایی» نوروز ۹۷ می‌آید-ایرناک تاکنون حضور افرادی چون امیر غفارمنش، شراره رخام، نعیمه نظام دوست به عنوان بازیگر در این سریال قطعی شده است.


تاریخ : 96/11/04

«هم‌سرایی» نوروز ۹۷ می‌آید-ایرناک «هم‌سرایی» نوروز ۹۷ می‌آید-ایرناک mehr

(0 رای)
بازدید : 166 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی