هوتن شکیبا امسال در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با فیلم شبی که ماه کامل شد ساخته نرگس آبیار حضور دارد و میتواند با هنرنمایی متفاوت در این فیلم یکی از شانس های اصلی دریافت سیمرغ بلورین جشنواره امسال باشد.

شانس سیمرغ هوتن شکیبا با فیلم نرگس آبیار در جشنواره فجر 37

هوتن شکیبا همان حبیب معروف لیسانسه هاست که بعد از سالها حضور پررنگ در تئاتر با بازی در سریال لیسانسه ها و نقش حبیب به درخشش قابل توجهی دست یافت و این نقش یکی از ماندگارترین های کارنامه بازیگری او شد.سیمرغ جشنواره فجر 37 به هوتن شکیبا خواهد رسید؟ در ایرناک سیمرغ جشنواره فجر 37 به هوتن شکیبا خواهد رسید؟ در ایرناک

صداپیشه عروسک دیبی در مجموعه پربیننده کلاه قرمزی بعد از بازی در سریال لیسانسه ها با پیشنهادهای زیادی در سینما مواجه شد و امسال دست پر راهی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر گردید.

آیا هوتن شکیبا سیمرغ جشنواره فجر 37 را به خانه میبرد

هوتن شکیبا امسال در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با فیلم شبی که ماه کامل شد ساخته نرگس آبیار حضور دارد و میتواند با هنرنمایی متفاوت در این فیلم یکی از شانس های اصلی دریافت سیمرغ بلورین جشنواره امسال باشد.

هوتن شکیبا در شبی که ماه کامل شد

گریم هوتن شکیبا در شبی که ماه کامل شد

زمانی که اولین بار تصویری از هوتن شکیبا در شبی که ماه کامل شد منتشر شد گریم متفاوت و نقش آقای بازیگر همه را شگفت زده کرد و با نمایش این فیلم در سانس های مختلف و قرار گرفتن در لیست 10 فیلم برتر از نگاه تماشاگران انتظارها برای موفقیت بازیگران و عوامل این فیلم در جشنواره فجر بالاتر رفت.

شبی که ماه کامل شد با بازی الناز شاکردوست و هوتن شکیبا

هوتن شکیبا و الناز شاکردوست در شبی که ماه کامل شد

هوتن شکیبا یکی از بازیگران نقش اصلی فیلم شبی که ماه کامل شد است که با الناز شاکردوست در این فیلم همبازی است.

هوتن شکیبا در نمایی از لیسانسه ها

هوتن شکیبا در سریال لیسانسه ها

هوتن شکیبا تجربه دریافت جوایز متعدد برای نمایش های مختلف را در کارنامه هنری اش داشت اما اولین بار در هفدهمین جشن حافظ بود که برای بازی در لیسانسه ها جایزه بهترین بازیگر مرد کمدی را دریافت کرد.

رونمایی از پوستر شبی که ماه کامل شد

عکسی از پوستر شبی که ماه کامل شد

با توجه به استقبالی که از فیلم شبی که ماه کامل شد چهارمین ساخته نرگس آبیار در جشنواره فجر 37 شده است امیدهای زیادی برای هوتن شکیبا در دریافت سیمرغ بلورین وجود دارد.

الناز شاکردوست و نرگس آبیار در پشت صحنه شبی که ماه کامل شد

الناز شاکردوست و نرگس آبیار کارگردان شبی که ماه کامل شد

چهارمین فیلم سینمایی نرگس آبیار که به تهیه کنندگی محمدحسین قاسمی ساخته شده، یک عاشقانه متفاوت نسبت به آثار قبلی اوست که از نخستین سانس جشنواره فجر، با استقبال ویژه ای روبروست و سانس های فوق العاده زیادی برای آن درخواست شده است.

گریم الناز شاکردوست در شبی که ماه کامل شد

الناز شاکردوست در شبی که ماه کامل شد

شبی که ماه کامل شد روایت دختر جوانی با بازی الناز شاکردوست از مناطق جنوب شهر تهران است که درگیر عشق جوانی شهرستانی با بازی هوتن شکیبا می شود و این در حالیست که دختر به دلایلی مجبور به مهاجرت از ایران است. در این مسیر، برادرش پدرام شریفی با او همراه می شود اما در میانه راه، اتفاقاتی برای آن ها رقم می خورد.

الناز شاکردوست و هوتن شکیبا در شبی که ماه کامل شد

شبی که ماه کامل شد با الناز شاکردوست و هوتن شکیبا

بازیگران فیلم شبی که ماه کامل شد عبارتند از : الناز شاکردوست، هوتن شکیبا، فرشته صدرعرفایی، شبنم مقدمی، پدرام شریفی، فرید سجادی حسینی، امین میری، بانیپال شومون، آرمین رحیمیان بازیگران این فیلم سینمایی را تشکیل میدهند.

  • تاریخ: یکشنبه, 14 بهمن 1397
بازدید : 3,332 بار
سیمرغ جشنواره فجر 37 به هوتن شکیبا خواهد رسید؟
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...
کاربران آنلاین : 3,510