«وارونگی» به کارگردانی بهنام بهزادی در شبکه نمایش خانگی عرضه می شود.

وارونگی در شبکه خانگی-ایرناک وارونگی در شبکه خانگی-ایرناک فیلم سینمایی «وارونگی» ساخته بهنام بهزادی توسط شرکت تصویرگستر پاسارگاد وارد شبکه نمایش خانگی شد.

وارونگی در شبکه خانگی-ایرناک وارونگی در شبکه خانگی-ایرناک مخاطبان می‌توانند لوح فشرده این فیلم را از فروشگاه معتبر تهیه کنند.

وارونگی در شبکه خانگی-ایرناک وارونگی در شبکه خانگی-ایرناک این فیلم بعد از اکران در جشنواره فجر در بخش نوعی نگاه جشنواره کن، هفته فیلم‌های ایرانی در پاریس، جشنواره هامبورگ و جشنواره کمبریج نیز روی پرده رفت.

وارونگی در شبکه خانگی-ایرناک وارونگی در شبکه خانگی-ایرناک در خلاصه داستان فیلم آمده است: سهیل پس از چندین سال، نشانی نیلوفر را پیدا کرده و به سراغش آمده است. رابطه آنها که در گذشته ناکام مانده، حالا درآستانه شکل گیری دوباره است.

وارونگی در شبکه خانگی-ایرناک وارونگی در شبکه خانگی-ایرناک سحر دولتشاهی، علی مصفا، ستاره پسیانی، رویا جاویدنیا، علیرضا آقاخانی، شیرین یزدان بخش، ستاره حسینی، پیام یزدانی، مجتبی نم نبات، عباد کریمی بازیگران «وارونگی» هستند.

وارونگی در شبکه خانگی-ایرناک وارونگی در شبکه خانگی-ایرناک برگرفته از مهر

(0 رای)
بازدید : 215 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی