ویژه برنامه دورهمی به مناسبت مبعث پیامبر اکرم (ص) شب گذشته 13 فروردین 98 روی آنتن رفت و با استقبال زیادی از مخاطبان روبرو شد.

آغاز پخش برنامه دورهمی در اردیبهشت

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته 13 اسفندماه همزمان با روز طبیعت و سیزدهمین روز از فروردین ماه 98 حوالی ساعت 21 روی آنتن شبکه نسیم رفت.آغاز پخش برنامه دورهمی + ساعت و روز در ایرناک آغاز پخش برنامه دورهمی + ساعت و روز در ایرناک

ویژه برنامه دورهمی به مناسبت مبعث پیامبر اکرم (ص) شب گذشته 13 فروردین 98 روی آنتن رفت و با استقبال زیادی از مخاطبان روبرو شد.

در برنامه شب گذشته دورهمی چه گذشت

بعد از وقفه ای طولانی مدت در پخش برنامه دورهمی ، تک قسمتی از این برنامه به مناسبت مبعث پیامبر اکرم (ص) روی آنتن رفت.

مهران مدیری در ابتدای صحبت هایش درباره پخش برنامه دورهمی گفت :ما قرار نبود، برگردیم، اما الان اینجا ایستاده ایم. در واقع برنامه امشب ما فقط یک ویژه برنامه به مناسبت مبعث پیامبر (ص) است و ما دوباره بعد از بیست روز اردیبهشت ماه هفته ای سه شب با شما همراه خواهیم بود.

سری جدید برنامه دورهمی

سری جدید برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری

ویژه برنامه دورهمی با تغییری در دکور شب گذشته با حضور شبنم مقدمی بازیگر سریال هیولا روی آنتن رفت.شبنم مقدمی درباره بازی در فیلم شبی که ماه کامل شد و خجالت نکش توضیح داد.

حمیدرضا آذرنگ بازیگر تئاتر و تلویزیون مهمان دیگر برنامه دورهمی بود و در این برنامه درباره نقش هایش در تئاتر و زندگی در جنوب کشور صحبت کرد.

شبنم مقدمی

شبنم مقدمی مهمان برنامه دورهمی شد

در بخش پایانی برنامه مهران مدیری درباره حراج موزه دورهمی و تکمیل نشدن هدایای مهمانان صحبت کرد و از حراج این موزه قبل از آغاز سری جدید دورهمی در اردیبهشت ماه خبر داد.

بازپخش این ویژه برنامه چهارشنبه (98/1/14) ساعت 2:45 بامداد، 9:10 صبح و 13:30 روی آنتن شبکه نسیم رفت.

  • تاریخ: چهارشنبه, 14 فروردين 1398
بازدید : 868 بار
آغاز پخش برنامه دورهمی + ساعت و روز
4.5
out of
5
(
2
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی