محمدحسین لطیفی امسال با سریال مر قانون نوروز 98 را مهمان خانه های مردم در شبکه سه سیما است.

مر قانون ، سریال محمدحسین لطیفی در شبکه سه

محمدحسین لطیفی کارگردان سرشناسی که نامی آشنا برای مخاطبان سینما و تلویزیون است با سریال هایی پربیننده در میان مردم شناخته میشود. این کارگردان نام آشنا امسال با سریالی کمدی مهمان نوروزی تلویزیون میشود.پخش سریال مر قانون در نوروز 98 + تصاویر در ایرناک پخش سریال مر قانون در نوروز 98 + تصاویر در ایرناک

محمدحسین لطیفی که سابقه ساخت سریال های طنز سه در چهار ، پادری و دودکش را در کارنامه هنری اش دارد امسال هم با یک سریال طنز به تلویزیون می آید.

مر قانون سریال نوروزی محمدحسین لطیفی

محمدحسین لطیفی امسال با سریال مر قانون نوروز 98 را مهمان خانه های مردم در شبکه سه سیما است.

عکسی از محمدحسین لطیفی و مهران غفوریان در سریال مر قانون

محمدحسین لطیفی و مهران غفوریان در سریال مر قانون

مر قانون با حضور بازیگران سرشناس دنیای طنز در 15 قسمت نوروز 98 به شبکه سه سیما می آید و لحظات شادی را برای مخاطبان تلویزیون رقم خواهد زد.

عکسی از مرجانه گلچین و یوسف تیموری در سریال مر قانون

مرجانه گلچین و یوسف تیموری در سریال مر قانون

مرجانه گلچین، مهران غفوریان، یوسف تیموری، هدایت هاشمی، ناهید مسلمی، اشکان اشتیاق، شیدا خلیق، مهشید ناصری، آتیه جاوید، دلسا ملکی، مهران رجبی، کریم قربانی و... بازیگران سریال نوروزی محمدحسین لطیفی را تشکیل میدهند.

عکسی از سریال کت جادویی ساخته محمدحسین لطیفی

سریال کت جادویی ساخته محمدحسین لطیفی

طرفداران سریال های محمدحسین لطیفی او را با اولین ساخته تلویزیونی اش یعنی کت جادویی می شناسند. کت جادویی اولین سریال محمدحسین لطیفی در تلویزیون بود که سال 78 روی آنتن رفت و یکی از پربیننده ترین و ماندگارترین سریال های آقای کارگردان است.

محمدحسین لطیفی کارگردان سریال مر قانون

محمدحسین لطیفی کارگردان سینما و تلویزیون

همسایه ها دومین سریال محمدحسین لطیفی در تلویزیون بود که سال 80 از شبکه سه سیما پخش شد و بعد از بارها و بارها پخش از شبکه های مختلف همچنان جزو پربیننده ترین های تلویزیون است.

هومن برق نورد و امیرحسین رستمی در سریال دودکش

هومن برق نورد و امیرحسین رستمی در سریال دودکش

سفر سبز ، فرار بزرگ ، وفا ، صاحبدلان ، سه در چهار ، نردبام آسمان ،دودکش ، زمانی برای عاشقی ، تنهایی لیلا ، پادری ، سردلبران و مرقانون سریال های محمدحسین لطیفی در تلویزیون هستند که همگی جزو پربیننده های شبکه های مختلف بودند.

بازی هدایت هاشمی و سپند امیرسلیمانی در سریال مر قانون

هدایت هاشمی و سپند امیرسلیمانی در سریال مر قانون

  • تاریخ: پنج شنبه, 16 اسفند 1397
بازدید : 1,363 بار
پخش سریال مر قانون در نوروز 98 + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی