در این گزارش به آخرین وضعیت فروش فیلم‌های اکران شده در سطح جهانی طی هفته جاری می‌پردازیم.

پرفروش‌ترین فیلم‌های جهان در آبان در ایرناک پرفروش‌ترین فیلم‌های جهان در آبان در ایرناک هر هفته گزارشی از پرفروش‌ترین فیلم‌های اکران شده در سطح جهانی در فضای مجازی منتشر می‌شود. در حال حاضر فیلم‌ها و انیمیشن‌های بزرگی در سطح جهانی اکران شده‌اند و به فروش خوبی نیز دست پیدا کرده‌اند.

در این گزارش به آخرین وضعیت منتشر شده از فروش فیلم ها، در هفته جاری که مربوط به 26 اکتبر 2017 ( 4 آبان 1396 ) است و به تازگی در فضای مجازی منتشر شده، خواهیم پرداخت :

 

 

 

پرفروش‌ترین فیلم‌های جهان در هفته جاری (15 اکتبر 2017)

رتبه پنجم: فیلم « فقط شجاعان » / فروش : 6 میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی «جوزف کازینسکی » و در ژانر درام ساخته شده است و در اولین هفته اکران توانست مبلغ 6 میلیون دلار ( 24 میلیارد تومان ) فروش کند. بازیگران اصلی این فیلم «جاش برولین» و «مایلز تلر» هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم 38 میلیون دلار ( 160 میلیارد دلار ) است.

 

 

 

 

پرفروش‌ترین فیلم‌های هالیوودی در هفته جاری (13 اکتبر 2017)

رتبه چهارم: فیلم « بلید رانر 2049 » / فروش : 7.3 میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی «دنیس ولنیو» و در ژانر معمایی ساخته شده است و در سومین هفته اکران توانست مبلغ 7.3 میلیون دلار ( 28 میلیارد تومان ) فروش کند. مبلغ کلی فروش این فیلم نیز 74 میلیون دلار ( 330 میلیارد تومان ) اعلام شده است. بازیگران اصلی این فیلم «هریسون فورد» و «رایان گاسلینگ» هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم 150 میلیون دلار است.

 

 

 

پرفروش‌ترین فیلم‌های هالیوودی در هفته جاری (13 اکتبر 2017)

رتبه سوم: فیلم «روز مرگ مبارک» / فروش : 9.3 میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی «دنیس ولنیو» ساخته شده است و در دومین هفته اکران توانست مبلغ 9.3 میلیون دلار ( 104 میلیارد تومان ) فروش کند. مبلغ کلی فروش این فیلم نیز 40 میلیون دلار ( 160 میلیارد تومان ) اعلام شده است. بازیگران اصلی این فیلم «جسیکا روث» و «بابی مودین» هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم 4.8 میلیون دلار است.

 

 

 

 

پرفروش‌ترین فیلم‌های جهان در هفته جاری (15 اکتبر 2017)

رتبه دوم: فیلم « طوفان » / فروش : 13.7 میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی «دین دولین» و در ژانر اکشن ساخته شده است و در اولین هفته اکران توانست مبلغ 13.7 میلیون دلار ( 60 میلیارد تومان ) فروش کند بازیگران اصلی این فیلم «جرارد بالچر» و «جیم استورجس» هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم 120 میلیون دلار است.

 

 

 

 

پرفروش‌ترین فیلم‌های جهان در هفته جاری (15 اکتبر 2017)

رتبه اول: فیلم « هالووین ساختگی » / فروش : 21 میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی «تایلر پری» در ژانر کمدی-وحشتناک ساخته شده است و در اولین هفته اکران توانست مبلغ 21 میلیون دلار ( 120 میلیارد تومان ) فروش کند. بازیگران اصلی این فیلم «تایلر پری» و «کیسی دیویس» هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم 25 میلیون دلار است. نکته قابل ذکر درباره هالووین ساختگی این است که علارغم نمره بسیار پایینی که منتقدان به آن داده اند اما این فیلم در هفته جاری در جایگاه نخست از پرفروش‌ترین فیلم‌های هفته قرار گرفت. نمره منتقدان به این فیلم 17 از 100 بوده است.


برگرفته از yjc

بازدید : 261 بار
(1 رای)
پرفروش‌ترین فیلم‌های جهان در آبان - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی