جواد عزتی چند سالی است که به نسبت قبل پرکارتر شده و اغلب فیلم های او به فروش قابل توجهی در سینما دست می یابد. در این مطلب مروری بر فیلم های پرفروش جواد عزتی در سال 97 داشته ایم که توصیه میکنیم همراه ما باشید.

معرفی فیلم های جواد عزتی که جزو پرفروش های سال 97 بودند

جواد عزتی یکی از بازیگران پرطرفدار سینمای ایران است که اغلب حضور او در فیلم ها با استقبال زیادی مواجه میشود و از او میتوان به عنوان چهره پولساز سینمای ایران در چند سال اخیر یاد کرد.پرفروش ترین فیلم های جواد عزتی در سال 97 + عکس در ایرناک پرفروش ترین فیلم های جواد عزتی در سال 97 + عکس در ایرناک

جواد عزتی چند سالی است که به نسبت قبل پرکارتر شده و اغلب فیلم های او به فروش قابل توجهی در سینما دست می یابد. در این مطلب مروری بر فیلم های پرفروش جواد عزتی در سال 97 داشته ایم که توصیه میکنیم همراه ما باشید.

مروری بر فیلم های پرفروش جواد عزتی در سال 97

جواد عزتی در سال 97 جلوی دوربین چندین فیلم سینمایی رفت که هنوز به اکران نرسیده یا به تازگی اکران خود را آغاز کرده است. هزارپا ، تنگه ابوقریب و پارادایس سه فیلم جواد عزتی هستند که در سال 97 اکران شدند و از پرفروش ترین های سینما بودند.

فروش موفق هزارپا با جواد عزتی در سینماهای کشور

هزارپا فیلمی به کارگردانی ابوالحسن داوودی و بازی رضا عطاران و جواد عزتی بود که از 13 تیر 1397 اکران خود را در سینماهای کشور آغاز کرد و توانست به فروشی بیش از 38 میلیارد تومان دست یابد.

عکسی از جواد عزتی و رضا عطاران در فیلم هزارپا

جواد عزتی و رضا عطاران در نمایی از فیلم هزارپا

زوج جواد عزتی و رضا عطاران در فیلم هزارپا تجربه موفقی برای ابوالحسن داوودی بود و فیلم او را به پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای ایران تبدیل کرد.

بازی جواد عزتی و رضا عطاران در فیلم هزارپا

بازی موفق جواد عزتی و رضا عطاران در فیلم هزارپا

رضا عطاران، جواد عزتی، سارا بهرامی، مهران احمدی، شهره لرستانی، لاله اسکندری، امید روحانی، سپند امیر سلیمانی، امیرمهدی ژوله، نعیمه نظام دوست، سینا رازانی، محمد نادری، حسین سلیمانی، شهین تسلیمی، حمید رضا فلاحی، بهرام ابراهیمی بازیگران فیلم سینمایی هزارپا را تشکیل میدهند.

تنگه ابوقریب با جواد عزتی فروش موفقی را تجربه کرد

یکی دیگر از فیلم های جواد عزتی که در سال97 اکران شد و به فروش خوبی دست یافت تنگه ابوقریب به کارگردانی بهرام توکلی و تهیه کنندگی سعید ملکان بود.

عکسی از جواد عزتی در تنگه ابوقریب

نقش متفاوت جواد عزتی در تنگه ابوقریب

تنگه ابوقریب با دریافت بیشترین سیمرغ بلورین از سی و ششمین جشنواره فجر از 17 مرداد اکران خود را در سینماهای کشور آغاز کرد و به فروشی بیش از 5 میلیارد تومان دست یافت.

 بازیگران تنگه ابوقریب در یک قاب

جواد عزتی در کنار بازیگران تنگه ابوقریب

جواد عزتی، امیر جدیدی، حمیدرضا آذرنگ، مهدی پاکدل، علی سلیمانی، قربان نجفی و مهدی قربانی بازیگران فیلم تنگه ابوقریب را تشکیل میدهند.

پارادایس فیلمی با بازی جواد عزتی در سال 97

یکی دیگر از فیلم های جواد عزتی در سال 97 پارادایس به کارگردانی علی عطشانی بود که اکران خود را در سینماهای کشور از سوم بهمن ماه آغاز کرد و به فروشی بیش از 4 میلیارد تومان دست یافت.

مهران رجبی و جواد عزتی در پارادایس

بازی موفق مهران رجبی و جواد عزتی در پارادایس

پارادایس تجربه ای متفاوت برای جواد عزتی در کنار مهران رجبی بود که توانست نظرات مثبت زیادی را در گیشه سینما به خود جذب کند.

بازی مهران رجبی و جواد عزتی در پارادایس

مهران رجبی و جواد عزتی در کنار بازیگران پارادایس

جواد عزتی، مهران رجبی، محمدعلی نجفیان، سامان صفاری و بیتا عطشانی و الیویا بورکات، ماتیاس متس، کلاتسیدا روبرت و کاترین فولوس بازیگران ایرانی و آلمانی فیلم پارادایس را تشکیل میدهند.

بازدید : 769 بار
پرفروش ترین فیلم های جواد عزتی در سال 97 + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...