پخش سریال شرایط خاص از فرداشب 24 فروردین ماه در شبکه سه سیما آغاز میشود و بار دیگر مخاطبان تلویزیون شاهد یک سریال طنز روی آنتن این شبکه خواهند بود.

انتشار پوستر سریال شرایط خاص

پوستر سریال شرایط خاص با طرحی متفاوت در آستانه پخش این سریال از شبکه سه سیما رونمایی شد. سریال شرایط خاص به کارگردانی وحید امیرخانی با داستانی کمدی روی آنتن شبکه سه سیما میرود.رونمایی از پوستر سریال شرایط خاص در ایرناک رونمایی از پوستر سریال شرایط خاص در ایرناک

پخش سریال شرایط خاص از فرداشب 24 فروردین ماه در شبکه سه سیما آغاز میشود و بار دیگر مخاطبان تلویزیون شاهد یک سریال طنز روی آنتن این شبکه خواهند بود.

رونمایی از پوستر سریال شرایط خاص با طرحی متفاوت

صفحه رسمی سریال شرایط خاص با انتشار پستی از پوستر این سریال با طرحی متفاوت رونمایی کرد.

عکسی از پوستر سریال شرایط خاص

طرح متفاوت پوستر سریال شرایط خاص

در صفحه رسمی سریال شرایط خاص با انتشار این پوستر آمده است : رونمایی از پوستر سریال شرایط خاص در آستانه پخش مجموعه تلویزیونی شرایط خاص به کارگردانی وحید امیرخانی و تهیه کنندگی سیدمرتضی فاطمی، از پوستر رسمی این سریال رونمایی به عمل آمد. پخش از شنبه هرشب ساعت 20:45 شبکه سه .

سریال شرایط خاص با بازی شهره سلطانی

بازی شهره سلطانی در سریال شرایط خاص

شرایط خاص سریالی کمدی در تلویزیون است که با حضور بازیگرانی چون کامبیز دیرباز، سیروس گرجستانی، پروانه معصومی، نادر سلیمانی، کاظم سیاحی، مریم سعادت، سوگل قلاتیان، معصومه رحمانی، صحرا اسداللهی، اسدالله یکتا و شهره سلطانی جلوی دوربین رفت.

سریال شرایط خاص با بازی مریم سعادت و پروانه معصومی

مریم سعادت و پروانه معصومی در سریال شرایط خاص

سریال شرایط خاص به کارگردانی وحید امیرخانی در ژانری کمدی با حضور بازیگران سرشناس سینما بهار سال گذشته جلوی دوربین رفت و قرار بود بعد از ماه صفر از شبکه سه سیما پخش شود که این امر میسر نشد و پخش این سریال به زمانی دیگر موکول گردید.

عکسی از کامبیز دیرباز و نادر سلیمانی در سریال شرایط خاص

کامبیز دیرباز و نادر سلیمانی در سریال شرایط خاص

بازدید : 1,165 بار
رونمایی از پوستر سریال شرایط خاص
5.0
out of
5
(
2
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی