پژمان بازغی بعد از اتمام پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم در اقدامی غافلگیرانه از اجرای برنامه کودک شو انصراف داد و از این برنامه خداحافظی کرد.

خداحافظی پژمان بازغی از کودک شو

پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم شب گذشته در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما به کار خود پایان داد و برگزیده های بخش های مختلف این جشنواره معرفی شدند.پژمان بازغی از کودک شو رفت! + عکس در ایرناک پژمان بازغی از کودک شو رفت! + عکس در ایرناک

این جشنواره به مانند تمام جشنواره ها با حواشی همراه بود و انتخاب های مردم و هیات داوران مورد تایید بسیاری از اهالی رسانه و هنرمندان نبود. پژمان بازغی مجری برنامه کودک شو بعد از اعلام آراء این دوره از جشنواره جام جم با حالتی دلخورانه از برنامه کودک شو خداحافظی کرد.

قهر پژمان بازغی از تلویزیون و کودک شو

پژمان بازغی بعد از اتمام پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم در اقدامی غافلگیرانه از اجرای برنامه کودک شو انصراف داد و از این برنامه خداحافظی کرد.

پایان کار پژمان بازغی در کودک شو

خداحافظی اعتراضی پژمان بازغی از کودک شو

پژمان بازغی با انتشار این پست نوشت : سلام به همه کودک شویی ها

کودک شو و من جایزه اصلی رو از مردم گرفتیم ، بالغ بر 400 برنامه هرروز با شما بودیم،در سه سالی که گذشت تلاش کردم میزبان خوبی باشم وسعی کردیم که برنامه ایی بی حاشیه وسالم بسازیم،خارج از شرایط معمول وفعلی هرروز من رو به ادامه مسیری که انگار هرگز از سوی مدیران دیده نمیشدامیدوار کردید . ممنونم که حس مردمی بودن رو به من دادید.

من به تک تک عوامل برنامه کودک شو افتخار می کنم،من به تمام مردمی که ستاره های برنامه بودند افتخار میکنم و شرمنده ام که بهترین برنامه تلویزیون از نگاه مردم ،بهترین مجری تلویزیون رو نداشت .

درادامه مسیرم دلیلی برای ماندن نمیبینم. اطمینان دارم کودک شو بدون من هم به حیاتش ادامه خواهد داد. به تهیه کنندگان محترم برنامه تبریک میگم،وآرزو میکنم تا براهشان ادامه دهند با همون ادبیات همیشگی مردم خوب ایران خیلی مخلصیم .... یاحق.....

پژمان بازغی مجری برنامه کودک شو

پایان کار پژمان بازغی در کودک شو

برنامه کودک شو به تهیه کنندگی ابوذر پورمحمدی و رضا نصیری با اجرای پژمان بازغی به عنوان بهترین مسابقه در پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم انتخاب شد.

پژمان بازغی مجری برنامه کودک شو

خداحافظی پژمان بازغی از برنامه کودک شو

کودک شو مسابقه ای در شبکه نسیم است که در آن خانواده ها و فرزندانشان با یکدیگر به رقابت می پردازند و این مسابقه با استقبال زیادی از سوی مردم و خانواده های ایرانی مواجه شد و توانست سه فصل موفق را پشت سر بگذارد.

  • تاریخ: چهارشنبه, 22 اسفند 1397
بازدید : 846 بار
پژمان بازغی از کودک شو رفت! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی