هریک از هنرمندان و سلبریتی های کشور در چند روز اخیر به نحوی سعی در کمک به هموطنان سیل زده داشتند و رضا صادقی خواننده موسیقی پاپ کشور هم یکی از آنها بود.

اقدام انسان دوستانه رضا صادقی برای سیل زدگان

روزهای آغازین سال 98 با اتفاقاتی تلخ و غم انگیز برای مردم سرزمینمان ایران همراه بود. جاری شدن سیل در نقاط مختلف ایران اتفاقات تلخی را رقم زد و عده زیادی از هموطنانمان را داغدار کرد.اقدام خیرخواهانه رضا صادقی برای سیل زدگان در ایرناک اقدام خیرخواهانه رضا صادقی برای سیل زدگان در ایرناک

هریک از هنرمندان و سلبریتی های کشور در چند روز اخیر به نحوی سعی در کمک به هموطنان سیل زده داشتند و رضا صادقی خواننده موسیقی پاپ کشور هم یکی از آنها بود.

واکنش رضا صادقی به سیل چند روز اخیر کشور

رضا صادقی خواننده موسیقی پاپ کشور با انتشار پستی به اتفاقات ناگوار چند روز اخیر واکنش نشان داد.

رضا صادقی درآمد کنسرتش را به سیل زدگان اختصاص داد

کمک رضا صادقی به سیل زدگان کشور

رضا صادقی با انتشار این پست خبر از اختصاص درآمد کنسرت چابهار به سیل زدگان داد.

کنسرت رضا صادقی برگزار میشود

اختصاص درآمد کنسرت چابهار رضا صادقی به سیل زدگان

رضا صادقی درآمد حاصل از کنسرت امشبش در چابهار را به سیل زدگان کشور اختصاص داد و با انتشار پستی خواهان همکاری هنرمندان در این اتفاق شد.

رضا صادقی خواننده موسیقی پاپ

اقدام ویژه رضا صادقی برای سیل زدگان

رضا صادقی یکی از هنرمندانی است که معمولا در کارهای خیرخواهانه پیشگام است و همیشه یکی از چهره هایی است که در اتفاقات ناگوار در کنار مردم حضور فعالی دارد.

  • تاریخ: چهارشنبه, 07 فروردين 1398
بازدید : 725 بار
اقدام خیرخواهانه رضا صادقی برای سیل زدگان
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...