یکی از بخش های مورد توجه در تلویزیون تیتراژ سریال ها است که همواره طرفداران زیادی داشته و دارد ، به همین بهانه مروری بر تیتراژهای سریال های ماه رمضانی امسال داشته ایم که در ادامه مشاهده میکنید.

معرفی خوانندگان تیتراژ سریال های ماه رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان تلویزیون سریال های مناسبتی را در شبکه های مختلف سیما روی آنتن میبرد. شبکه یک سیما با سریال از یادها رفته ، شبکه دو با سریال دلدار و شبکه سه با سریال برادرجان مهمان این شبهای تلویزیون در خانه های مردم میشوند.معرفی خوانندگان تیتراژ سریال های ماه رمضان + عکس در ایرناک معرفی خوانندگان تیتراژ سریال های ماه رمضان + عکس در ایرناک

یکی از بخش های مورد توجه در تلویزیون تیتراژ سریال ها است که همواره طرفداران زیادی داشته و دارد ، به همین بهانه مروری بر تیتراژهای سریال های ماه رمضانی امسال داشته ایم که در ادامه مشاهده میکنید.

خوانندگی رضا یزدانی و حجت اشرف زاده برای سریال ماه رمضانی از یادها رفته

سریال از یادها رفته به کارگردانی بهرام بهرامیان سریال ماه رمضانی شبکه یک سیما است که با مضمونی تاریخی روی آنتن میرود.

رضا یزدانی در سریال از یادها رفته

بازیگری و خوانندگی رضا یزدانی در سریال از یادها رفته

از نکات جالب این سریال ماه رمضانی بازی رضا یزدانی است که علاوه بر بازیگری صدای او را در بخش هایی از سریال خواهید شنید اما خوانندگی تیتراژ این سریال برعهده حجت اشرف زاده است.

حجت اشرف زاده تیتراژ سریال از یادها رفته را خواند

حجت اشرف زاده خواننده تیتراژ سریال از یادها رفته

سریال از یادها رفته به کارگردانی بهرام بهرامیان و تهیه کنندگی اکبر تحویلیان در شبهای ماه مبارک رمضان ساعت 22:15 از شبکه یک سیما پخش میشود.

خوانندگی محسن چاوشی برای سریال ماه رمضانی دلدار

شبکه دو سیما سریال ماه رمضانی دلدار ساخته برادران محمودی را در شبهای این ماه مبارک روی آنتن میبرد .

محسن چاوشی تیتراژ سریال دلدار را خواند

محسن چاوشی خواننده تیتراژ سریال دلدار

محسن چاوشی خواننده موسیقی پاپ کشورمان که تجربه همکاری با برادران محمودی رادر سریال سایه بان داشت بار دیگر به عنوان خواننده تیتراژ سریال دلدار انتخاب شد و ماه رمضان امسال صدای او را در شبکه دو خواهید شنید.

سریال دلدار به کارگردانی و تهیه کنندگی برادران محمودی و نویسندگی آزیتا ایرایی و مهدی حمزه در شبهای ماه مبارک رمضان ساعت 21:30 روی آنتن شبکه دو سیما میرود.

خوانندگی سالار عقیلی برای سریال ماه رمضانی برادرجان

شبکه سه سیما ماه رمضان امسال سریال برادرجان به کارگردانی محمدرضا آهنج را روی آنتن میبرد.

سالار عقیلی تیتراژ سریال برادرجان را خواند

سالار عقیلی خواننده تیتراژ سریال برادرجان

سریال برادرجان با خوانندگی سالار عقیلی خواننده موسیقی سنتی کشورمان و حضور بازیگرانی چون علی نصیریان، حسن پورشیرازی، حسام منظور، آفرین عبیسی، سعید چنگیزیان، کامران تفتی، سجاد افشاریان، ندا جبرئیلی، نسیم ادبی، مارال فرجاد، شیوا ابراهیمی، محبوبه صادقی و جلیل فرجاد روی آنتن میرود.

سریال برادرجان در شبهای ماه مبارک رمضان هر شب ساعت 20:45 در شبکه سه سیما روی آنتن میرود.

بازدید : 791 بار
معرفی خوانندگان تیتراژ سریال های ماه رمضان + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...