در ادامه دو تصویر جالب از دو خواننده زن سرشناس ایرانی که هم اکنون در لس آنجلس به سر میبرند با حجاب کامل مربوط به زمانی که در ایران بودند را برای شما گرداوری کرده ایم.

گوگوش و حمیرا زمانی که در ایران بودند

دو خواننده مشهور زن لس آنجلسی با حجاب در تهران! + تصاویر در ایرناک دو خواننده مشهور زن لس آنجلسی با حجاب در تهران! + تصاویر در ایرناک در ادامه دو تصویر جالب از دو خواننده زن سرشناس ایرانی که هم اکنون در لس آنجلس به سر میبرند با حجاب کامل مربوط به زمانی که در ایران بودند را برای شما گرداوری کرده ایم.

 پروانه امیرافشاری (حمیرا) قبل از خروج از ایران

پروانه امیرافشاری (حمیرا) قبل از خروج از ایران

بیوگرافی کوتاه حمیرا

پروانه امیر افشاری (زادهٔ ۲۶ اسفند ۱۳۲۳ در تهران اصالتا آذری)، که با نام هنری حمیرا شناخته می‌شود، خواننده سرشناس زن ایرانی است. وی در زمینه موسیقی ملی ایران، موسیقی پاپ و موسیقی تلفیقی فعالیت دارد. صدای او به گفته استادش علی تجویدی در گستره آلتو قرار دارد و در عین حال قابلیت سوپرانو از ابتدا زیر تا بم را داراست.

فائقه آتشین (گوگوش) قبل از خروج از ایران

فائقه آتشین (گوگوش) قبل از خروج از ایران

بیوگرافی کوتاه گوگوش

فائقه آتشین با نام هنری گوگوش (زادهٔ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۲۹ خورشیدی در تهران) خواننده و هنرپیشهٔ مشهور ایرانی است. او از محبوب‌ترین خوانندگان تاریخ موسیقی ایران به‌شمار می‌رود و در کشورهای آسیای میانه و خاورمیانه دوستداران بسیاری دارد.

در سالهای دههٔ هفتاد میلادی و پیش از انقلاب ایران او را «شاه‌ماهی موسیقی ایران» می‌نامیدند. این لقب بعد از بازگشت او به آمریکا دوباره بر سر زبان‌ها افتاد و در تبلیغات رادیو تلویزیونی تور بازگشت از این نام بسیار استفاده شد.

بازدید : 12,792 بار
دو خواننده مشهور زن لس آنجلسی با حجاب در تهران! + تصاویر
4.2
out of
5
(
6
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی