امیرحسین کریمی خواننده کشورمان عکس جدیدی از خودش را به همراه مادرش, منتشر کرد.

سلفی امیر حسین آکادمی با مادرش در تهران ! + عکس-ایرناک سلفی امیر حسین آکادمی با مادرش در تهران ! + عکس-ایرناک عکس جدید امیرحسین کریمی , امیرحسین کریمی خواننده جوان کشورمان که چند سال پیش با حضور در برنامه آکادمی گوگوش به شهرت رسید, عکس جدیدی از خودش و مادرش را منتشر کرد.

سلفی امیرحسین کریمی و مادرش

سلفی امیر حسین آکادمی با مادرش در تهران ! + عکس-ایرناک سلفی امیر حسین آکادمی با مادرش در تهران ! + عکس-ایرناک امیرحسین کریمی خواننده معروف با انتشار عکس زیر در کنار مادرش در صفحه اجتماعی اش نوشت:

سلفی امیر حسین آکادمی با مادرش در تهران ! + عکس-ایرناک سلفی امیر حسین آکادمی با مادرش در تهران ! + عکس-ایرناک *****

سلفی امیر حسین آکادمی با مادرش در تهران ! + عکس-ایرناک سلفی امیر حسین آکادمی با مادرش در تهران ! + عکس-ایرناک تا كه مادر هست
قدر او بايد گفت
كف پايش بوسيد
پي شاديش رفت
بعد او دنيا نيست
بعد مادر جان نيست…

سلفی امیر حسین آکادمی با مادرش در تهران ! + عکس-ایرناک سلفی امیر حسین آکادمی با مادرش در تهران ! + عکس-ایرناک امیرحسین کریمی که به دلیل شرکت در یکی از برنامه‌های شبکه «من‌و‌تو» به مدت چهار سال ممنوع‌الفعالیت بود، کار رسمی خود را در ایران آغاز کرد.

سلفی امیر حسین آکادمی با مادرش در تهران ! + عکس-ایرناک سلفی امیر حسین آکادمی با مادرش در تهران ! + عکس-ایرناک سلفی امیر حسین آکادمی با مادرش در تهران ! + عکس-ایرناک

(1 رای)
بازدید : 101 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی