بیژن بیرنگ صفحه اینستاگرامش را به تصویری خاطره انگیز از مرحوم ناصر چشم آذر اختصاص داد.

عکسی قدیمی از دوران جوانی‌‌ مرحوم ناصر چشم آذر-ایرناک عکسی قدیمی از دوران جوانی‌‌ مرحوم ناصر چشم آذر-ایرناک ناصر چشم آذر، آهنگساز و نوازنده باسابقه موسیقی کشورمان متولد ۱۰ دی ۱۳۲۹ در اردبیل بود که صبح روز گذشته بر اثر سکته قلبی درگذشت.

عکسی قدیمی از دوران جوانی‌‌ مرحوم ناصر چشم آذر-ایرناک عکسی قدیمی از دوران جوانی‌‌ مرحوم ناصر چشم آذر-ایرناک به همین منظور بیژن بیرنگ کارگردان سینما و تلویزیون تصویری از جوانی این نوازنده را منتشر و یاد و خاطره وی را گرامیداشت.

عکسی قدیمی از دوران جوانی‌‌ مرحوم ناصر چشم آذر-ایرناک عکسی قدیمی از دوران جوانی‌‌ مرحوم ناصر چشم آذر-ایرناک  

بیژن بیرنگ در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

عکسی قدیمی از دوران جوانی‌‌ مرحوم ناصر چشم آذر-ایرناک عکسی قدیمی از دوران جوانی‌‌ مرحوم ناصر چشم آذر-ایرناک "در همین سن‌ها با هم بودیم... رفیق و فامیل... دوتا اذرى و ترک.. باباش نوازنده کمانچه بود... استادى بزرگ، پسر خاله مامانم بود.. با ناصر با هم اکوردئون میزدیم اون استاد بود و کجا به پاش برسم.پروازش غریب بود مثل همه چیز هاى غریب... تسلیت میگم به همسرش، به منوچهر برادرش و خواهرش... ودخترهنرمندش رعنا. واى پروازش رو با ور نمیکنم."

عکسی دیدنی از جوانی‌ های مرحوم ناصر چشم آذر

(0 رای)
بازدید : 142 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی