بازیگران و عوامل فیلم ژن خوک با انتشار پست هایی خبر از خوانندگی محسن چاوشی برای این فیلم سینمایی دادند و محسن چاوشی هم این اتفاق را تایید کرد.

ژن خوک با محسن چاوشی در نوروز اکران میشود

محسن چاوشی را همه مخاطبان سینما با ترانه های فراموش نشدنی اش در سنتوری می شناسند و تا همین چند روز پیش سنتوری تنها تجربه سینمای این خواننده موسیقی پاپ کشورمان بود اما خبرهای جدیدی از یک تجربه سینمایی دیگر به گوش میرسد.ژن خوک با محسن چاوشی اکران میشود + تصاویر در ایرناک ژن خوک با محسن چاوشی اکران میشود + تصاویر در ایرناک

سعید سهیلی کارگردان با تجربه کشورمان در جدیدترین ساخته سینمایی اش به سراغ ساخت فیلم سینمایی ژن خوک رفت و محسن چاوشی خواننده این فیلم شد.

سال 98 را با ژن خوک و صدای محسن چاوشی آغاز کنید

بازیگران و عوامل فیلم ژن خوک با انتشار پست هایی خبر از خوانندگی محسن چاوشی برای این فیلم سینمایی دادند و محسن چاوشی هم این اتفاق را تایید کرد.

خواندگی محسن چاوشی برای فیلم سینمایی ژن خوک

فیلم سینمایی ژن خوک با صدای محسن چاوشی

بهرنگ علوی بازیگر فیلم ژن خوک با انتشار این عکس نوشت : سال خوک را با ژن خوک آغاز کنید ... اکران نوروز ٩٨....

به کارگردانی سعید خان سهیلی ، با صدای خوش محسن چاوشی ببینید و گوش کنید، امیدوارم دوست داشته باشید . منتظر دیدارتان هستیم....

محسن چاوشی خواننده فیلم سینمایی ژن خوک شد

خوانندگی محسن چاوشی برای ژن خوک

محسن چاوشی هم در تایید خبر خوانندگی برای ژن خوک نوشت : بدگلان ژنهای کج و معوج هستند ...

ژن خوک و قصه ی این گونه ... باعث همکاری من با جناب سهیلی در فیلم سینمایی ژن خوک بود.

بازی سینا مهراد و هادی حجازی فر در فیلم سینمایی ژن خوک

سینا مهراد و هادی حجازی فر در فیلم سینمایی ژن خوک

هادی حجازی فر، سینا مهراد ، نازنین بیاتی، جمشید هاشم پور ، الناز حبیبی، بهرنگ علوی، صبا سهیلی، قربان نجفی، علیرضا مهران، شهین تسلیمی، مهدی دانایی مقدم، احمد مینایی، افشین اخلاقی، فرشید نزاکتی، وحید کرمانی، مهسا آبیز و ... بازیگران فیلم سینمایی ژن خوک را تشکیل میدهند.

فیلم سینمایی ژن خوک ساخته سعید سهیلی

سعید سهیلی کارگردان فیلم سینمایی ژن خوک

ژن خوک به کارگردانی سعید سهیلی قرار بود اولین بار در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر نمایش داده شود اما از حضور در این جشنواره انصراف داد و قرار است نوروز 98 در سینماها اکران شود. گشت ارشاد ساخته قبلی سعید سهیلی هم در ایام نوروز اکران شد و یکی از پرفروش ترین فیلم های تاریخ سینما بود.

سینا مهراد و هادی حجازی فر در فیلم سینمایی ژن خوک

نقش متفاوت سینا مهراد و هادی حجازی فر در ژن خوک

بازدید : 791 بار
ژن خوک با محسن چاوشی اکران میشود + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی