تصویربرداری سریال «شبکه» به کارگردانی احمد معظمی و تهیه کنندگی ابوالفضل صفری ادامه دارد و این مجموعه به زودی از شبکه پنج سیما روی آنتن می‌رود.

کاوه آفاق برای سریال «شبکه» تیتراژ خواند-ایرناک کاوه آفاق برای سریال «شبکه» تیتراژ خواند-ایرناک کاوه آفاق تیتراژ سریال «شبکه» را خواند و در طول پخش این سریال چندین قطعه با صدایِ او پخش خواهد شد. این برای اولین بار است که آفاق تیتراژ یک سریال تلویزیونی را می خواند.

کاوه آفاق برای سریال «شبکه» تیتراژ خواند-ایرناک کاوه آفاق برای سریال «شبکه» تیتراژ خواند-ایرناک این سریال که به قلم هومان فاضل نگاشته شد روایت داستان های پر افت و خیزی است که با الهام از پرونده های واقعی موجود در وزارت اطلاعات به تصویر کشیده شده اند.  

کاوه آفاق برای سریال «شبکه» تیتراژ خواند-ایرناک کاوه آفاق برای سریال «شبکه» تیتراژ خواند-ایرناک «شبکه» در چند فصل تولید و بازیگران متعددی در آن جلوی دوربین علیرضا وداد تقوی (مدیر تصویربرداری) رفته اند.  

کاوه آفاق برای سریال «شبکه» تیتراژ خواند-ایرناک کاوه آفاق برای سریال «شبکه» تیتراژ خواند-ایرناک از دیگر بازیگرانی که در این مدت جلوی دوربین رفتند می توان به بهنوش بختیاری، علیرضا جلالی تبار، کریم امینی، شیوا خسرومهر، وحید تاج و... اشاره کرد.

کاوه آفاق برای سریال «شبکه» تیتراژ خواند-ایرناک کاوه آفاق برای سریال «شبکه» تیتراژ خواند-ایرناک  

گفتنی است

کاوه آفاق برای سریال «شبکه» تیتراژ خواند-ایرناک کاوه آفاق برای سریال «شبکه» تیتراژ خواند-ایرناک کاوه آفاق متولد 1362 در تهران، خواننده ، آهنگساز و شاعر است

کاوه آفاق برای سریال «شبکه» تیتراژ خواند-ایرناک کاوه آفاق برای سریال «شبکه» تیتراژ خواند-ایرناک فارغ التحصیل رشته معماری در مقطع کارشناسی از دانشگاه مشهد است، پدرش نویسنده و کارگردان تئاتر و مادرش دکترای شهرسازی است،فعالیت او بشتر در سبک پاپ – راک است


تاریخ : 96/11/09

کاوه آفاق برای سریال «شبکه» تیتراژ خواند-ایرناک کاوه آفاق برای سریال «شبکه» تیتراژ خواند-ایرناک mehr

(1 رای)
بازدید : 13 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی