بازیگر هالیوودی با حمایت از جنبش «Metoo#» گفت هر فردی نیاز دارد صدایش شنیده و از او حمایت شود.

نیکلاس کیج از جنبش «من هم همینطور» حمایت کرد-ایرناک نیکلاس کیج از جنبش «من هم همینطور» حمایت کرد-ایرناک نیکلاس کیج در حالی که از جنبش «#من‌هم‌همینطور» در حمایت از زنان بازیگر پشتیبانی کرد، گفت همیشه از هر فرصتی برای کار کردن با کارگردان‌های زن استقبال کرده و یکی از بهترین فیلم‌هایش «دختر دره» حاصل همین همکاری است.

نیکلاس کیج از جنبش «من هم همینطور» حمایت کرد-ایرناک نیکلاس کیج از جنبش «من هم همینطور» حمایت کرد-ایرناک کیج ۵۴ ساله افزود: این را قبول دارم که از استعدادهای زن و قدرت خلاقه آنها باید استفاده شود و باید صدایشان شنیده شود. 

نیکلاس کیج از جنبش «من هم همینطور» حمایت کرد-ایرناک نیکلاس کیج از جنبش «من هم همینطور» حمایت کرد-ایرناک این بازیگر که جدیدا در تریلر اکشنی به نام «مندی» بازی کرده است، در جشنواره فیلم ساندنس در یوتا حضور یافت و فیلم او برای نخستین بار در این جشنواره به نمایش درآمد.

نیکلاس کیج از جنبش «من هم همینطور» حمایت کرد-ایرناک نیکلاس کیج از جنبش «من هم همینطور» حمایت کرد-ایرناک داستان «مندی» ساخته پانوس کوسماتوس در سال ۱۹۸۳ می‌گذرد و کیج در آن در نقش رِد میلر بازی کرده و نقشی تیره دارد و شخصیت مردی پردردسر را جلوی دوربین برده است.


نیکلاس کیج از جنبش «من هم همینطور» حمایت کرد-ایرناک نیکلاس کیج از جنبش «من هم همینطور» حمایت کرد-ایرناک people

(0 رای)
بازدید : 107 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی