در یکی از خیابان‌های بیروت پایتخت لبنان اتفاقی جالب رخ داد که باعث شد عده‌ای از مردم به فاصله‌ای کوتاه وحشت و خنده را در کنار هم تجربه کنند.

دوربین مخفی خنده دار خارجی + فیلم-ایرناک دوربین مخفی خنده دار خارجی + فیلم-ایرناک در مقابل فروشگاهی واقع در بیروت پایتخت لبنان، دو شهروند با ایفای نقش مانکن  اقدام به شوخی کردن با مردم رهگذر کردند.

دوربین مخفی خنده دار خارجی + فیلم-ایرناک دوربین مخفی خنده دار خارجی + فیلم-ایرناک این دو نفر که چهره هایشان را جورابهای مشکی پوشانده بودند در ابتدا مانند یک مانکن بی حرکت در جای خود ایستاده بودند اما به محض عبور یک رهگذر شروع به حرکت می کردند و همین موضوع در لحظه اول موجب وحشت مردم و پس ازآن منجر به خندیدن آنها می گشت، تجربه دو حس متفاوت در عرض چند ثانیه که شاید برای برخی ها بسیار جالب باشد.

دوربین مخفی خنده دار خارجی + فیلم-ایرناک دوربین مخفی خنده دار خارجی + فیلم-ایرناک البته برخی از رهگذران با چهره اخمالو و ابروهای در هم گره زده، خود را از تجربه حس دوم محروم می ساختند و با همان وحشت و یا حتی ناراحتی صحنه را ترک می کردند.

دوربین مخفی خنده دار خارجی + فیلم-ایرناک دوربین مخفی خنده دار خارجی + فیلم-ایرناک

دوربین مخفی خنده دار خارجی + فیلم-ایرناک دوربین مخفی خنده دار خارجی + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 148 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی