فتیله‌ای‌ها که شب گذشته مهمان برنامه فرمول یک بودند از حضور خود در مناطق زلزله زده گفتند و نیز اشاره‍‌ای هم به علت عدم همکاری‌شان با عمو قناد کردند.

علت دعوای فتیله‌ای‌ها با عمو قناد چه بود؟ + فیلم-ایرناک علت دعوای فتیله‌ای‌ها با عمو قناد چه بود؟ + فیلم-ایرناک برنامه فرمول یک هرشب با اجرای علی ضیا مجری جوان و خوب کشورمان روی آنتن می‌رود. این برنامه هر دفعه پیرامون موضوعی خاص، با میهمانان مرتبط به گفتگو می‌نشیند. 

علت دعوای فتیله‌ای‌ها با عمو قناد چه بود؟ + فیلم-ایرناک علت دعوای فتیله‌ای‌ها با عمو قناد چه بود؟ + فیلم-ایرناک طبق روال معمول، شب گذشته نیز فرمول یک مهمانان خاص خود را داشت. این برنامه با حضور فتیله‌‌ای‌ها یا همان پالام پولوم پیلیم دهه شصت‌، اجرا و به روی آنتن رفت. 

علت دعوای فتیله‌ای‌ها با عمو قناد چه بود؟ + فیلم-ایرناک علت دعوای فتیله‌ای‌ها با عمو قناد چه بود؟ + فیلم-ایرناک و اما باز هم یکی از سوالات صریح و بی‌پروای علی ضیا از مهمانانش، ماجرای دعوای آنها با عمو قناد بود. فتیله‌ای‌ها در پاسخ این سوال اختلاف سلیقه را علت اصلی عدم همکاری با عمو قناد عنوان کردند.

علت دعوای فتیله‌ای‌ها با عمو قناد چه بود؟ + فیلم-ایرناک علت دعوای فتیله‌ای‌ها با عمو قناد چه بود؟ + فیلم-ایرناک در ادامه نیز آنها از حضورشان در مناطق زلزله زده کرمانشاه گفتند و تاکید کردند هفته آینده نیز مجددا به منظور  اجرای برنامه‌ای مفرح برای کودکان این مناطق، به استان کرمانشاه سفر خواهند کرد. 

علت دعوای فتیله‌ای‌ها با عمو قناد چه بود؟ + فیلم-ایرناک علت دعوای فتیله‌ای‌ها با عمو قناد چه بود؟ + فیلم-ایرناک جزئیات این گفتگوها را در ویدئو‌های ارائه شده مشاهده کنید. 

علت دعوای فتیله‌ای‌ها با عمو قناد چه بود؟ + فیلم-ایرناک علت دعوای فتیله‌ای‌ها با عمو قناد چه بود؟ + فیلم-ایرناک

علت دعوای فتیله‌ای‌ها با عمو قناد چه بود؟ + فیلم-ایرناک علت دعوای فتیله‌ای‌ها با عمو قناد چه بود؟ + فیلم-ایرناک


علت دعوای فتیله‌ای‌ها با عمو قناد چه بود؟ + فیلم-ایرناک علت دعوای فتیله‌ای‌ها با عمو قناد چه بود؟ + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 163 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی