ساره بیات بازیگر محبوب ایران در جشن تولد 38 سالگیش گفت : می خواستم این جا بگویم با رضا چون شبیه دست های پدرم است، احساس محرمیت می کنم

اظهارات ساره بیات درباره محرمیت با رضا قوچان نژاد

ساره بیات در آغوش قوچان نژاد ! + فیلم-ایرناک ساره بیات در آغوش قوچان نژاد ! + فیلم-ایرناک شب گذشته (14 مهرماه 96 ) مراسم اکران مردمی فیلم زرد با حضور ساره بیات در سینما قدس در حال برگزاری بود که حضور پدر خانم بازیگر به همراه رضا قوچان نژاد و سعید عزت الهی و ترتیب دادن جشن تولدی برای ساره بیات ، این بازیگر سریال عاشقانه را حسابی غافلگیر کرد.

ساره بیات در آغوش قوچان نژاد ! + فیلم-ایرناک ساره بیات در آغوش قوچان نژاد ! + فیلم-ایرناک جشن تولد 38 سالگی ساره بیات با حضور همسر خواهرش و اظهارات جنجالی که در خصوص محرمیت با رضا قوچان نژاد مطرح شد شب پرحاشیه ای بود.

ساره بیات و رضا قوچان نژاد

ساره بیات در کنار رضا قوچان نژاد و علی ضیاء

توضیح ساره بیات به واکنشها در مورد بغل کردن رضا قوچان نژاد

ساره بیات در آغوش قوچان نژاد ! + فیلم-ایرناک ساره بیات در آغوش قوچان نژاد ! + فیلم-ایرناک ساره بیات در جشن تولد 38 سالگی خود اظهاراتی جنجالی پیرامون مسئله محرمیت خود با رضا قوچان نژاد مطرح میکند که این مراسم را بسیار حاشیه دار میکند.

ساره بیات در آغوش قوچان نژاد ! + فیلم-ایرناک ساره بیات در آغوش قوچان نژاد ! + فیلم-ایرناک ساره بیات در سالروز تولدش در مراسم اکران فیلم زرد از پدرش قدردانی کرد و از حضور رضا قوچان نژاد و سعید عزت الهی اظهار خوشحالی کرد و از آقای کیروش برای اجازه دادن به دو لژیونر تیم ملی برای حضور در این مراسم بسیار تشکر کرد .

ساره بیات در آغوش قوچان نژاد ! + فیلم-ایرناک ساره بیات در آغوش قوچان نژاد ! + فیلم-ایرناک این خانم بازیگر درباره ماجرای بغل کردن رضا قوچان نژاد که حواشی زیادی برای او در پی داشت گفت :میگفتند که شوهر خواهر شبیه برادر است اما به نظر من شوهر خواهر شبیه برادر نیست و به نظر من وقتی خواهرت را که پاره تنت هست به مردی میسپاری حسی که نسبت به او داری فقط شبیه حس پدرانه است و رضا مثل یک پدر بالای سر خواهر من هست.

ساره بیات در آغوش قوچان نژاد ! + فیلم-ایرناک ساره بیات در آغوش قوچان نژاد ! + فیلم-ایرناک عکسی که من با رضا داشتم و در آن دست دور گردن هم انداخته بودیم با واکنش های مردم روبرو شد و من همینجا باید بگم که من با رضا چون شبیه دستهای پدرم هست احساس محرمیت میکنم و امشب به احترام شما او را بغل نکردم و همه شوق و ذوقم را درون خودم فرو ریختم و فقط میگویم که رضای عزیزم خیلی خوش اومدی...

ساره بیات در آغوش قوچان نژاد ! + فیلم-ایرناک ساره بیات در آغوش قوچان نژاد ! + فیلم-ایرناک فیلمی از اظهارت جنجالی ساره بیات درباره بغل کردن رضا قوچان نژاد

ساره بیات در آغوش قوچان نژاد ! + فیلم-ایرناک ساره بیات در آغوش قوچان نژاد ! + فیلم-ایرناک

ساره بیات در آغوش قوچان نژاد ! + فیلم-ایرناک ساره بیات در آغوش قوچان نژاد ! + فیلم-ایرناک برگرفته از نمناک

(1 رای)
بازدید : 565 بار
ساره بیات در آغوش قوچان نژاد ! + فیلم - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی