بازیگر سینما و تلویزیون به خبر ازدواج با یک فوتبالیست واکنش نشان داد.

سحر قریشی ماجرای ازدواج با طارمی را تکذیب نکرد!-ایرناک سحر قریشی ماجرای ازدواج با طارمی را تکذیب نکرد!-ایرناک صبح امروز خبری عجیب در شهر پیچید و به نوع خود جالب بود.موضوع از این قرار بود که نام سحر قریشی به عنوان فردی برده می شد که قرار است با یکی از بازیکنان سرشناس در لیگ برتر ازدواج کند.

سحر قریشی ماجرای ازدواج با طارمی را تکذیب نکرد!-ایرناک سحر قریشی ماجرای ازدواج با طارمی را تکذیب نکرد!-ایرناک برای آگاهی از صحت و سقم این موضوع با این بازیگر سینمای کشورمان تماس گرفتیم. سحر قریشی در خصوص شایعه ازدواجش با یک فوتبالیست گفت: اینبار قرار است با چه کسی ازدواج کنم؟(با خنده) فکر می کردم می خواهید در خصوص برادرم با من مصاحبه کنید. فقط این را بگویم که کاربران فضای مجازی از این حرف ها زیاد می زنند.

سحر قریشی ماجرای ازدواج با طارمی را تکذیب نکرد!-ایرناک سحر قریشی ماجرای ازدواج با طارمی را تکذیب نکرد!-ایرناک وی افزود: ازداوجم را با آقای فوتبالیست نه تایید می کنم و نه تکذیب، چون نمی خواهم با تکذیب کردن این موضوع مجبور به مصاحبه شوم .

تاریخ : 96/08/18

سحر قریشی ماجرای ازدواج با طارمی را تکذیب نکرد!-ایرناک سحر قریشی ماجرای ازدواج با طارمی را تکذیب نکرد!-ایرناک منبع:ایسکا نیوز

(1 رای)
بازدید : 543 بار
سحر قریشی ماجرای ازدواج با طارمی را تکذیب نکرد! - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی