مختار سائقی بازیگر سریال های ستایش و دلبران در چهلمین سالگرد ازدواجش برای اولین بار تصویری از همسرش را منتشر کرد.

 مختار سائقی برای اولین بار در کنار همسرش

اقای بازیگر برای اولین بار عکس همسرش را منتشر کرد در ایرناک اقای بازیگر برای اولین بار عکس همسرش را منتشر کرد در ایرناک مختار سائقی بازیگر نقش غلامی در سریال ستایش و رسوایی 2 برای اولین بار تصویری از همسرش را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد. این بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان این تصویر را به مناسبت چهلمین سالگرد ازدواجشان منتشر کرد.

مختار سائقی و همسرش

مختار سائقی و همسرش

 

مختار سائقی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:دوستان و همراهان عزیزم من تا به حال هیچ عکسی از همسرم تو پیجم نگذاشته بودم اما امشب چهلمین سالگرد ازدواجمون هست، آره چهل سال...

من و همسرم سال هزارو سیصدو پنجاه و شش ازدواج کردیم ... من میگم و شما می شنوید ... امروز با صداقت میگم ، همسرم ، مهربانم ، ممنونم که تمام این سالها من رو همراهی کردی، با تمام سختی ها، تنهائی ها، بیماری ها، دردها ، شادی ، و غمها ، و در میان غم از دست دادن ها، غم از دست دادن پدر ، مادر، خواهر، و برادر، که در این از دست دادن های عزیزانمون درد مشترک بودیم . عزیزم تو در عین ناملایمات فرزندانت رو بزرگ و تربیت کردی که امروز بهشون افتخار کنی سه پسر و یک دختر که خدارو شکر همگی اهل کار وخدمت به خانواده و سر زندگیشون هستند، و سه نوهء خوشگل و چی از این بهتر، این تو بودی که بعضا در نبود من و با تمام کمبودها با ذره ذرهء وجودت زندگی رو به دندون کشیدی و به اینجا رسوندی، دستان پر مهرت رو میبوسم واقعا شرمنده ات هستم ، و آرزوی سلامتی و طول عمر برات دارم امیدوارم همواره سایهء پر مهرت بر سر من و فرزندان و نوه هات باشه .از خدای مهربون و بخشنده برای بودنت و داشتنت تشکر میکنم ، باز هم ممنونتم همسرم ...

 مختار سائقی و برزو ارجمند در سر دلبران

 مختار سائقی و برزو ارجمند در سر دلبران

 

سر دلبران به کارگردانی محمدحسین لطیفی جدیدترین اثر تلویزیونی مختار سائقی است. برزو ارجمند، محمدکاسبی، فرهادقائمیان، اسماعیل محرابی، متین سادات ستوده، جعفردهقان، کامران تفتی، جهان بخش سلطانی، شهین تسلیمی، شهرام عبدلی، رابعه مدنی، بهاره افشار ، رضاتوکلی، محمدالهی، مختارسائقی، افسانه کمالی، فاطمه شکری، نصرت میرعظیمی، حسام حسنی و ... در این سریال ایفای نقش می کنند.

کامران تفتی و مختار سائقی در سر دلبران

کامران تفتی و مختار سائقی در سر دلبران

 

گفتنی است : مختار سائقی در سال 1335 در تهران متولد شد. در سال 1361 وارد سینما شد و به عنوان بازیگر در فیلم «ریشه در خون» (سیروس الوند) حضور یافت. از همان سال ها در کنار بازیگری به عنوان دستیار صحنه و دستیار کارگردان نیز به فعالیت پرداخت و از سال هفتاد با فیلم «بلوف» به کارگردانی مرحوم خاچیکیان بطور مستقل به کار طراحی صحنه و لباس مشغول شد. سائقی در زمینه ساخت فیلم های مستند و کلیپ نیز فعال بوده است.


تاریخ : 96/08/20
بازدید : 532 بار
(1 رای)
اقای بازیگر برای اولین بار عکس همسرش را منتشر کرد - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی