ترانه علیدوستی میهمان سر زده اکران خصوصی فیلم "از صفر تا سکو" در پردیس چارسو بود و این عکس را در کنار مهتاب کرامتی گرفت.

ترانه علیدوستی و مهتاب کرامتی و اکران خصوصی فیلم "از صفر تا سکو"-ایرناک ترانه علیدوستی و مهتاب کرامتی و اکران خصوصی فیلم "از صفر تا سکو"-ایرناک ترانه علیدوستی میهمان سر زده اکران خصوصی فیلم "از صفر تا سکو" در پردیس چارسو بود و این عکس را در کنار مهتاب کرامتی گرفت.

ترانه علیدوستی و مهتاب کرامتی و اکران خصوصی فیلم "از صفر تا سکو"-ایرناک ترانه علیدوستی و مهتاب کرامتی و اکران خصوصی فیلم "از صفر تا سکو"-ایرناک ترانه علیدوستی و مهتاب کرامتی و اکران خصوصی فیلم از صفر تا سکو-ایرناک

ترانه علیدوستی و مهتاب کرامتی و اکران خصوصی فیلم "از صفر تا سکو"-ایرناک ترانه علیدوستی و مهتاب کرامتی و اکران خصوصی فیلم "از صفر تا سکو"-ایرناک فیلم مستند «از صفر تا سکو» به نویسندگی و کارگردانی سحر مصیبی و تهیه کنندگی مشترک مهتاب کرامتی و طهورا ابوالقاسمی است.

ترانه علیدوستی و مهتاب کرامتی و اکران خصوصی فیلم "از صفر تا سکو"-ایرناک ترانه علیدوستی و مهتاب کرامتی و اکران خصوصی فیلم "از صفر تا سکو"-ایرناک این مستند داستان زندگی شهربانو، سهیلا و الهه منصوریان، سه خواهر قهرمان ووشوی جهان را روایت می کند. روایت مستند از شهرستان سمیرم اصفهان (محل تولد آنها) آغاز و به مسابقات اندونزی ختم می شود.

ترانه علیدوستی و مهتاب کرامتی و اکران خصوصی فیلم "از صفر تا سکو"-ایرناک ترانه علیدوستی و مهتاب کرامتی و اکران خصوصی فیلم "از صفر تا سکو"-ایرناک گفتنی است، مستند "صفر تا سکو" تا به حال توانسته عنوان بهترين فيلم جشنواره حقيقت را از آن خود کند.

(1 رای)
بازدید : 266 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی