محسن افشانی بازیگر کشورمان با انتشار فیلمی در دبی جنجال‌ ساز شد.

جنجال جدید محسن افشانی این‌ بار در دبی + فیلم-ایرناک جنجال جدید محسن افشانی این‌ بار در دبی + فیلم-ایرناک محسن افشانی بار دیگر جنجالی شد. این بار در فضای مجازی ویدئویی از او کنار یک خانم بی حجاب منتشر شده است.

جنجال جدید محسن افشانی این‌ بار در دبی + فیلم-ایرناک جنجال جدید محسن افشانی این‌ بار در دبی + فیلم-ایرناک انتشار این فیلم عجیب از  محسن افشانی در کنار خانمی با ظاهر نامناسب باعث ایجاد جنجالی جدید برای او شده است که گستره آن به این زودی پایان نخواهد یافت.

جنجال جدید محسن افشانی این‌ بار در دبی + فیلم-ایرناک جنجال جدید محسن افشانی این‌ بار در دبی + فیلم-ایرناک در این فیلم محسن افشانی می گوید: لنی هستن، همسر دوست بسیار خوب من آقا سعید عزیز از اوکراین... من فن ایشون هستم و ایشون هم فن بسیار خوب من هستن خیلی جاتون خالیه تو دبی.

جنجال جدید محسن افشانی این‌ بار در دبی + فیلم-ایرناک جنجال جدید محسن افشانی این‌ بار در دبی + فیلم-ایرناک گفتنی است؛ این ویدئو در استوری لنی برلین منتشر شده اما به دلیل این که محسن افشانی تگ شده بود در فضای مجازی بازنشر زیادی داشته است. در ادامه فیلم استوری محسن افشانی را خواهید دید.

جنجال جدید محسن افشانی این‌ بار در دبی + فیلم-ایرناک جنجال جدید محسن افشانی این‌ بار در دبی + فیلم-ایرناک

(1 رای)
بازدید : 1098 بار
جنجال جدید محسن افشانی این‌ بار در دبی + فیلم - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی