پانته آ بهرام با انتشار عکسی قدیمی از خود،صفحه اینستاگرامش را به روز رسانی کرد.

عکس زیر خاکی پانته آ بهرام در کنار محمد علی کشاورز در ایرناک عکس زیر خاکی پانته آ بهرام در کنار محمد علی کشاورز در ایرناک پانته آ بهرام  بازیگر سینما و تلویزیون عکس زیر خاکی از خود  منتشر کرد. در این عکس او در کنار بازیگرانی همچون محمدعلی کشاورز، برزو ارجمند دیده می‌شود. تصویر مذکور مربوط به سریال قدیمی "ایستگاه " است. بهرام پیدا کردن این عکس را از فواید اسباب کشی ذکر کرده است.

پانته آ بهرام نوشت:

"از فواید اسباب کشی، یافتن گمشده‌ها یا فراموش شده هاست. زیرخاکی‌های عزیزی که به یادت میارن چقدر و چطور تجربه‌ها رو کنار هم چیدی و حالا کجای کاری سریال «ایستگاه» اولین سریال زندگیم بود (درست قبل از «مسافر») و فیلمبرداریش ۱۴ ماه طول کشید .

این عکسای روزای آخر فیلمبرداری در شهر نازنین و مهربان یزد. پشت عکسا نوشتم: اردیبهشت ۷۸
در تصویر کارگردان کار آقای منوچهر عسگری نسب عزیز رو میبینید به همراه اساتیدم خانم پروانه معصومی و آقای کشاورز عزیز. همینطور زنده نام‌های زیبای بازیگری که دلتنگشان میشوم و میشویم.

خانم‌ها نیکو خردمند و ملیحه نیکجومند؛ و دوستان قشنگم نگین صدق گویا و ستاره اسکندری و آیدا کیخایی و برزو ارجمند و علی دهکردی و آرش آصفی. همینطور گریمور‌های خوبمون خانم محبوبه اسکندری که جایش سخت خالیست و آقای خلج عزیز


yjc

بازدید : 11,769 بار
(0 رای)
عکس زیر خاکی پانته آ بهرام در کنار محمد علی کشاورز5 out of 5
1 votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی