فریبا کوثری بازیگر محبوب و توانای کشورمان به مناسبت تولدش شب گذشته مهمان برنامه فرمول یک بود.

چرا فریبا کوثری علت مجرد ماندنش را نگفت؟ + فیلم-ایرناک چرا فریبا کوثری علت مجرد ماندنش را نگفت؟ + فیلم-ایرناک فریبا کوثری هنرمند محبوب کشورمان با ایفای نقش‌های ماندگار در سریال‌های فاخری چون مختارنامه جایگاهش را در عرصه بازیگری تثبیت کرد. 

چرا فریبا کوثری علت مجرد ماندنش را نگفت؟ + فیلم-ایرناک چرا فریبا کوثری علت مجرد ماندنش را نگفت؟ + فیلم-ایرناک این هنرمند عزیز شب گذشته به عنوان مهمان در برنامه فرمول یک با اجرای علی ضیا حضور یافت. اول آذر سالروز تولد فریبا کوثری است و به همین مناسبت فرمول یک، برنامه شب گذشته را به گفتگو با این بازیگر توانا اختصاص داد. 

چرا فریبا کوثری علت مجرد ماندنش را نگفت؟ + فیلم-ایرناک چرا فریبا کوثری علت مجرد ماندنش را نگفت؟ + فیلم-ایرناک طبق روال هر شب کوثری هم از شیطنت‌های علی ضیا در امان نماند. او زیرکانه شکار لحظه کرد  و با طرح سوالی خاص کوثری را به چالش کشید. ضیا از این بازیگر علت ازدواج نکردنش را پرسید. 

چرا فریبا کوثری علت مجرد ماندنش را نگفت؟ + فیلم-ایرناک چرا فریبا کوثری علت مجرد ماندنش را نگفت؟ + فیلم-ایرناک کوثری نیز در پاسخ این سوال گفت نمی توانم دلیل ازدواجم را بگویم چون از حاشیه‌هایی که در فضای مجازی منتشر می‌شود گریزانم. 

چرا فریبا کوثری علت مجرد ماندنش را نگفت؟ + فیلم-ایرناک چرا فریبا کوثری علت مجرد ماندنش را نگفت؟ + فیلم-ایرناک جزئیات این گفتگو را در ویدئوی زیر مشاهده کنید. 

چرا فریبا کوثری علت مجرد ماندنش را نگفت؟ + فیلم-ایرناک چرا فریبا کوثری علت مجرد ماندنش را نگفت؟ + فیلم-ایرناک

تاریخ : 96/09/03

چرا فریبا کوثری علت مجرد ماندنش را نگفت؟ + فیلم-ایرناک چرا فریبا کوثری علت مجرد ماندنش را نگفت؟ + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 196 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی