ارژنگ امیرفضلی عکسی قدیمی در کنار بازیگران مطرح این روزهای سینما و تلویزیون را به اشتراک گذاشت و به خاطره بازی با آن پرداخت.

ارژنگ امیرفضلی و بازیگران در سال 1373

ارژنگ امیرفضلی بازیگری که این روزها به عنوان نماینده مردم در کنار رامبد جوان در برنامه خندوانه حضور دارد یکی از چهره هایی است که هراز چندگاهی عکس های قدیمی از هنرمندان را به اشتراک میگذارد و به خاطره بازی با آنها می پردازد.عکس زیرخاکی ارژنگ امیرفضلی و مهران مدیری در ایرناک عکس زیرخاکی ارژنگ امیرفضلی و مهران مدیری در ایرناک

این هنرمند کشورمان شب گذشته عکسی قدیمی مربوط به پاییز 73 را به اشتراک گذاشت که در آن تغییر چهره هنرمندان کاملا محسوس است.

عکس قدیمی ارژنگ امیرفضلی و هنرمندان در پاییز 73

ارژنگ امیرفضلی عکسی قدیمی در کنار بازیگران مطرح این روزهای سینما و تلویزیون را به اشتراک گذاشت و به خاطره بازی با آن پرداخت.

عکس قدیمی هنرمندان

عکس قدیمی و خاطره انگیز ارژنگ امیرفضلی و هنرمندان

ارژنگ امیرفضلی با انتشار این عکس نوشت : پاییز ١٣٧3 ....

جای کدام بازیگرها تو عکس خالیه ؟ نادر سلیمانی ،پری صمدی ، نصرالله رادش ،داوود اسدی ، مهرداد نظری ، امیر غفارمنش ، پوپک گلدره ، معصومه کریمی ، نعیمه نظام دوست ، نادر داهیم،عطیه ابراهیمی و سر کار خانم فاطمه هاشمی ...

خیلی جالبه اونموقع ها فقط کار میکردم کار کار .... چهار تا دونه عکس از خودمون ننداختیم ، نگه داریم ....

رضا عطاران ، رامین ناصر نصیر ، رضا شفیعی جم ، حمید لولایی ، یوسف صیادی ، مهران مدیری ، سعید آقاخانی و ارژنگ امیرفضلی بازیگران حاضر در این عکس هستند که همگی در سینما و تلویزیون جزو پرکارترین ها محسوب میشوند.

ارژنگ امیرفضلی در کنار مهران غفوریان و جواد رضویان

عکس قدیمی ارژنگ امیرفضلی با مهران غفوریان و جواد رضویان

ارژنگ امیرفضلی بازی در تلویزیون را از سال 72 با پرواز 57 و نوروز 72 آغاز کرد و با کارگردان های سرشناس زیادی همکاری کرد و در فیلم و سریال های زیادی جلوی دوربین رفت.

ارژنگ امیرفضلی و شقایق دهقان در یک فیلم

عکس قدیمی ارژنگ امیرفضلی و شقایق دهقان

کاتیوشا ، داش آکل و لازانیا جدیدترین فیلم های ارژنگ امیرفضلی در سینما هستند و این هنرمند کشورمان این روزها به عنوان صدای مردم در کنار تیم خندوانه حضور دارد.

ارژنگ امیرفضلی و احمد مهرانفر در فیلم کاتیوشا

ارژنگ امیرفضلی و احمد مهرانفر در کاتیوشا

ارژنگ امیرفضلی و لیلا بلوکات در هشتگ خاله سوسکه

ارژنگ امیرفضلی با هشتگ خاله سوسکه در نمایش خانگی

بازدید : 846 بار
عکس زیرخاکی ارژنگ امیرفضلی و مهران مدیری
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی