مراسم ازدواج ازدواج رانویر سینگ و دیپیکا پادوکون دو ستاره محبوب سینمای بالیوود باحضور چهره ها و دوستدارانشان برگزار شد.

ازدواج رانویر سینگ و دیپیکا پادوکون دو ستاره بالیوود

رانویر سینگ و دیپیکا پادوکون دو ستاره بالیوود ازدواج کردند + تصاویر در ایرناک رانویر سینگ و دیپیکا پادوکون دو ستاره بالیوود ازدواج کردند + تصاویر در ایرناک مراسم ازدواج " رانویر سینگ" و " دیپیکا پادوکون" دو ستاره سینمای بالیوود هند در بمبئی برگزار شد . رانور سینگ، بازیگر مشهور و جوان هندی روز چهارشنبه با همسر آینده اش " دیپیکا پادوکون" به طور رسمی و با برگزاری مراسمی مجلل ازدواج کرد.

مراسم مجلل ازدواج دو ستاره مشهور بالیوود

در مصاحبه جدیدی که قبل از این مراسم انجام داده بود گفت که او همیشه برای ازدواج آماده است و فقط منتظر بود تا "دیپیکا" آمادگی پیدا کند و برای برگزاری این مراسم محیا شود. من تقریبا سه سال بود که در مورد ازدواج با او فکر میکردم تا اینکه اطمینان پیدا کردم و بعد از آن این مسئله را با او مطرح کردم.

عکسهای مراسم ازدواج رانویر سینگ و دیپیکا پادوکن

ازدواج رانویر سینگ و دیپیکا پادوکن دو ستاره مشهور بالیوود

"دیپیکا" در این مورد مطمئن نبود برای همین حدود 6 ماه و برای آشنایی بیشتر زمان بیشتری با هم گذراندیم تا او با شناخت کامل من به نتیجه برسد اما من از همان ابتدا می دانستم که انتخاب خوبی داشته ام و "دیپیکا" می تواند همسر خوبی برای من و مادر بامسئولیتی برای فرزندانم باشد.

عکسهای مراسم ازدواج رانویر سینگ و دیپیکا پادوکن

عکسی از مراسم ازدواج رانویر سینگ و دیپیکا پادوکن

این مراسم ازدواج دومین مراسم ازدواج این دو بازیگر هندی است و از قرار معلوم آنها پیش از این مراسم یک مراسم کوچک تر و خصوصی برای اعضای خانواده شان برگزار کرده بودند و این مراسم ازدواج دوم آنها بود که با شکوه هر چه تمام تر و به گفته ی " رانویر سینگ " آنطور که "دیپیکا" آرزو داشت برگزار شد ؛ با اجرای موسیقی های مورد علاقه اش و سبک لباسی که انتخاب کردیم در سالنی زیبا با حضور میهمانانی دوست داشتنی.

عکسهای مراسم ازدواج رانویر سینگ و دیپیکا پادوکن

مراسم ازدواج رانویر سینگ و دیپیکا پادوکن دو ستاره بالیوود

تمام این مدت 6 ماه منتظر بودم که او اطمینان خود را از این ازدواج اعلام کند و من همه چیز را به عنوان یک شوهر رویایی برایش فراهم سازم.

عکسهای مراسم ازدواج رانویر سینگ و دیپیکا پادوکن

ازدواج دو ستاره مشهور سینمای بالیوود

عکسهای مراسم ازدواج رانویر سینگ و دیپیکا پادوکن

مراسم ازدواج رانویر سینگ و دیپیکا پادوکن

بازدید : 2,408 بار
رانویر سینگ و دیپیکا پادوکون دو ستاره بالیوود ازدواج کردند + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی