فیلم سینمایی ما همه با هم هستیم به کارگردانی کمال تبریزی یکی از گزینه های اکران در عید فطر است.هنرمندان و چهره های زیادی در مراسم افتتاحیه فیلم ما همه با هم هستیم حضور داشتند.

چهره ها و بازیگران در افتتاحیه فیلم ما همه با هم هستیم

فیلم سینمایی ما همه با هم هستیم به کارگردانی کمال تبریزی یکی از گزینه های اکران در عید فطر است.کمال تبریزی که تا چند روز دیگر اکران این فیلم خود را در سینماهای کشور آغاز میکند شب گذشته میزبان بازیگران و چهره های سرشناسی در مراسم افتتاحیه فیلم ما همه با هم هستیم بود.چهره ها و بازیگران در افتتاحیه فیلم ما همه با هم هستیم + عکس در ایرناک چهره ها و بازیگران در افتتاحیه فیلم ما همه با هم هستیم + عکس در ایرناک

تصاویری از هنرمندان در مراسم افتتاحیه فیلم ما همه با هم هستیم

هنرمندان و چهره های زیادی در مراسم افتتاحیه فیلم ما همه با هم هستیم حضور داشتند که از جمله آنها میتوان به کمال تبریزی ،محمدرضا گلزار ، پژمان جمشیدی ، سهیل مستجابیان ، دنیا مدنی ، شقایق فراهانی، علی پروین ، مهران غفوریان ، ملیکا شریفی نیا ، مه لقا باقری ، هلیا امامی ، نیما شاهرخ شاهی و .... اشاره کرد.

عکسی از محمدرضا گلزار در افتتاحیه فیلم ما همه با هم هستیم

محمدرضا گلزار در افتتاحیه فیلم ما همه با هم هستیم

ما همه با هستیم به کارگردانی کمال تبریزی و تهیه کنندگی رضا میرکریمی اکران خود را از عید فطر در سینماهای کشور آغاز میکند.

عکسی از پانته آ بهرام در افتتاحیه فیلم ما همه با هم هستیم

حضور پانته آ بهرام در افتتاحیه فیلم ما همه با هم هستیم

ما همه با هم هستیم داستانی از رازهای مسافران یک هواپیما را روایت میکند و یکی از پربازیگرترین فیلم های سینمای ایران است.

شقایق فراهانی و پسرش در افتتاحیه فیلم کمال تبریزی

شقایق فراهانی و پسرش در افتتاحیه فیلم ما همه با هم هستیم

لاله مرزبان در افتتاحیه فیلم کمال تبریزی

حضور لاله مرزبان در افتتاحیه فیلم ما همه با هم هستیم

عکسی از ملیکا شریفی نیا در افتتاحیه فیلم ما همه با هم هستیم

عکسی از ملیکا شریفی نیا در افتتاحیه فیلم ما همه با هم هستیم

بازیگران فیلم ما همه با هم هستیم عبارتند از : مهران مدیری، محمدرضا گلزار، لیلا حاتمی، ویشکا آسایش، هانیه توسلی، پژمان جمشیدی، مانی حقیقی، جواد عزتی، سروش صحت، حسن معجونی، مهران غفوریان، نادر فلاح، سیروس گرجستانی، علی شادمان، رضا ناجی، سام نوری، فرزین محدث، بهادر مالکی، یداله شادمانی، محمدمهدی حسینی نیا، شیرین آقا کاشی، بهزاد قدیانلو، اشپیتیم آرفی، لیدا فتح اللهی، شیوا بلوچی، دانیال کاظمی و گیلدا ویشکی بازیگران این فیلم سینمایی را تشکیل میدهند.

عکسی از پوستر فیلم ما همه با هم هستیم

پوستر فیلم پربازیگر ما همه با هم هستیم

بازدید : 2,188 بار
چهره ها و بازیگران در افتتاحیه فیلم ما همه با هم هستیم + عکس
3.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,000