ادمین اینستاگرام الناز شاکردوست با انتشار پستی از سلامت این بازیگر خبر داد.

الناز شاكردوست در بیمارستان بسترى شد + عکس-ایرناک الناز شاكردوست در بیمارستان بسترى شد + عکس-ایرناک ظهر امروز خبر آسیب دیدگی و حتی ضربه مغزی الناز شاکردوست در جریان فیلمبرداری فیلم سینمایی پیلوت در شهرک استقلال تهرانسر در فضای مجازی پیچید. طبق گفته ابراهیم ابراهیمیان کارگردان این فیلم، حادثه سر صحنه فیلمبرداری رخ نداده؛ بلکه در زمان ناهار و جای دیگری اتفاق افتاده است.

الناز شاكردوست در بیمارستان بسترى شد + عکس-ایرناک الناز شاكردوست در بیمارستان بسترى شد + عکس-ایرناک نکته قابل توجه این است که ادمین اینستاگرام الناز شاکردوست ساعتی پیش با انتشار پستی در صفحه این بازیگر نوشت که این حادثه هنگام فیلمبرداری بوده است!

الناز شاكردوست در بیمارستان بسترى شد + عکس-ایرناک الناز شاكردوست در بیمارستان بسترى شد + عکس-ایرناک ادمین اینستاگرام الناز شاکردوست با انتشار پستی در صفحه این بازیگر نوشت :

الناز شاكردوست در بیمارستان بسترى شد + عکس-ایرناک الناز شاكردوست در بیمارستان بسترى شد + عکس-ایرناک "دوستان, الناز از همه تون تشكر می كنه ،حادثه پيش آمده امروز هنگام فيلمبردارى به خير گذشت و آسيب وارد شده بزودى مداوا خواهد شد".

الناز شاكردوست در بیمارستان بسترى شد + عکس-ایرناک الناز شاكردوست در بیمارستان بسترى شد + عکس-ایرناک  

الناز شاکردوست


تاریخ : 96/11/05
(0 رای)
بازدید : 1336 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی