در ادامه عکس فریبا نادری که باردار است و به زودی فرزندش به دنیا خواهد آمد را در کنار همسرش در ایرناک خواهیم دید.

فریبا نادری از همسر جدید و باردار شدنش می گوید

بارداری فریبا نادری و عکس جدید با همسرش مهرداد طباطبایی در ایرناک بارداری فریبا نادری و عکس جدید با همسرش مهرداد طباطبایی در ایرناک فریبا نادری بازیگر سرشناس ایرانی که چند وقت پیش با همسرش ازدواج نمود در بسیار علاقمند به فرزند دار شدن هست و این را در رسانه ها اعلام نمود. فریبا نادری بازیگری که اکثر در تلویزیون دیده شده جدیدا و هشت سال بعد از مرگ همسر اولش مسعود رسام با مهرداد طباطبایی ازدواج کرده هست.

فریبا نادری(۱۳۶۳- در تهران) بازیگر زن ایرانی و همسر سابق مسعود رسام است.

فریبا نادری در تهران به دنیا آمد و یک برادر دارد. او خودش می‌گوید در کودکی خیلی شیطان و بازیگوش بوده‌است. نادری که در اوج جوانی با مسعود رسام که خیلی از او بزرگ‌تر بود ازدواج کرد، گفت که این ازدواج به تشخیص خودش انجام شده‌است.

مهرداد طباطبایی همسر دوم فریبا نادری از فعالان حیطه لبنیات و جزو مدیران شرکت لبنیات سحر هست: همان شرکتی که با برند “هرروز” شناخته می شود. طباطبایی جدیداً در صحبتی مدعی شده هست که تا گذشته از آشنایی با فریبا نادری هیچ کدام از آثارش را ندیده بود : درست شبیه همان ادعایی که تارا کریمی همسر دوم رضا رویگری درمورد وی مطرح کرده بود.

 بارداری فریبا نادری از همسرش مهرداد طباطبایی

بارداری فریبا نادری از همسرش مهرداد طباطبایی

  • تاریخ: دوشنبه, 11 دی 1396
بازدید : 32,922 بار
بارداری فریبا نادری و عکس جدید با همسرش مهرداد طباطبایی
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی