در ادامه تصاویری از بازیگران زنی که کشف حجاب کرده و از کشور خارج شده اند را برای شما گرداوری کرده ایم.

 پردیس افکاری

بازیگران زن ایرانی که کشف حجاب کردند + تصاویر-ایرناک بازیگران زن ایرانی که کشف حجاب کردند + تصاویر-ایرناک پردیس افکاری متولد ۶ اردیبهشت ۱۳۴۷ بازیگر ایرانی، متولد شهر تهران می‌باشد و تحصيلات خود را تا مقطع كارشناسي رشته بازيگري و كارگرداني ادامه داد. او در سن 16 سالگي به مدرسه هنرپيشگي آناهيتا راه يافت و دوره دو ساله بازيگري را در آن مركز گذراند. پس از آن فعاليت هنري خود را ابتدا در عرصه تئاتر و پس از آن در سينما و تلويزيون شروع كرد. او در مدت حضور خود در تلويزيون علاوه بر بازي در سريال هاي «فكر پليد» و «طريق عشق»، در برنامه هاي عروسكي «بزبز قندي» و «هادي و هدي» به عنوان بازيگر عروسكي نيز به فعاليت پرداخت.

بازیگران زن ایرانی که کشف حجاب کردند + تصاویر-ایرناک بازیگران زن ایرانی که کشف حجاب کردند + تصاویر-ایرناک وی در سال ۱۳۹۵ به شبکه جم پیوست.

کشف حجاب پردیس افکاری

 پردیس افکاری قبل و بعد از کشف حجاب


صدف طاهریان

بازیگران زن ایرانی که کشف حجاب کردند + تصاویر-ایرناک بازیگران زن ایرانی که کشف حجاب کردند + تصاویر-ایرناک صدف طاهریان (زادهٔ ۳۰ تیر ۱۳۶۷ در تهران) بازیگر پیشین سینما و تلویزیون و مدل اهل ایران است. وی فعالیت سینمایی خود را از سال ۱۳۹۰ با فیلم هیچ‌کجا هیچ‌کس آغاز کرد.

بازیگران زن ایرانی که کشف حجاب کردند + تصاویر-ایرناک بازیگران زن ایرانی که کشف حجاب کردند + تصاویر-ایرناک او در فیلم‌های سینمایی سلام بر عشق، هیچ‌کجا هیچ‌کس و پس کوچه‌های شمرون و «عصر یخبندان» بازی کرده‌است. همچنین در تله فیلم‌های دارکوب و تلفن همراه نیز نقش داشته‌است.

بازیگران زن ایرانی که کشف حجاب کردند + تصاویر-ایرناک بازیگران زن ایرانی که کشف حجاب کردند + تصاویر-ایرناک صدف طاهریان در آبان ماه ۹۴ چندین عکس بدون حجاب و متفاوت با عکس‌های قبلی‌اش در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر کرد. دقایقی پس از آن نیز وی با قرار دادن ویدئویی تأکید کرد که صفحهٔ اینستاگرام او هک نشده و از کامنت‌ها و توجه کاربران تشکر کرد. او در صفحه شخصی اش در اینستاگرام، مهاجرتش به دوبی، را نیز اطلاع‌رسانی و اعلام نمود.

بازیگران زن ایرانی که کشف حجاب کردند + تصاویر-ایرناک بازیگران زن ایرانی که کشف حجاب کردند + تصاویر-ایرناک به اعتقاد ایندیپندنت صدف طاهریان پس از خروج از ایران، در اعتراض به حجاب اجباری، تصاویر بدون حجاب خود را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشت. چند روز بعد از کشف حجاب صدف طاهریان، خبر ملحق شدن وی به شبکه ماهواره‌ای جم تی وی منتشر گردید. وی پیش از این در چند فیلم بازی کرده‌است.

کشف حجاب صدف طاهریان

صدف طاهریان قبل و بعد از کشف حجاب


کشف حجاب بازیگر کلاه پهلوی

بازیگران زن ایرانی که کشف حجاب کردند + تصاویر-ایرناک بازیگران زن ایرانی که کشف حجاب کردند + تصاویر-ایرناک حنانه شهشهانی، متولد ۴ اسفند ۱۳۶۸ است. وی در رشته موسیقی تحصیل کرده است. ویولن ساز تخصصی اوست. اولین بار در ۴ سالگی در سریال ”شلیک نهایی” بازی کرده و بعد از آن چند کار کودک با آقای شاپور قریب داشته است.

بازیگران زن ایرانی که کشف حجاب کردند + تصاویر-ایرناک بازیگران زن ایرانی که کشف حجاب کردند + تصاویر-ایرناک بعد از این فعالیت‌ها چند سالی برای ادامه تحصیل به آمریکا رفته و در سن ۱۶ سالگی به ایران بازگشته و اولین کارش فیلم سینمایی زاگرس بود.

کشف حجاب حنانه شهشهانی

حنانه شهشهانی قبل و بعد از کشف حجاب


مینا لاکانی

بازیگران زن ایرانی که کشف حجاب کردند + تصاویر-ایرناک بازیگران زن ایرانی که کشف حجاب کردند + تصاویر-ایرناک مینا لاکانی (زاده ۱۳۴۸، تهران) بازیگر تئاتر و سینمای ایران است. او در سال ۱۳۷۳ برای بازی در فیلم سینمایی دیدار، برنده جایزه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن در جشنواره فیلم فجر شد. مینا لاکانی در مهر ۱۳۹۰ در برنامه زنده شباهنگ تلویزیون فارسی صدای آمریکا بدون حجاب حاضر شد و در گفتگویی با مجری این برنامه اعلام کرد که به دلیل شرایط آزاردهنده کاری و در حمایت از جنبش اعتراضی مردم علیه جریان سیاسی حاکم در ایران وطنش را ترک و به آمریکا مهاجرت کرده‌است.

کشف حجاب مینا لاکانی قبل و بعد از کشف حجاب

مینا لاکانی قبل و بعد از کشف حجاب


کشف حجاب چکامه چمن‌ماه

بازیگران زن ایرانی که کشف حجاب کردند + تصاویر-ایرناک بازیگران زن ایرانی که کشف حجاب کردند + تصاویر-ایرناک چکامه چمن‌ماه (زاده ۱۴ آبان ۱۳۵۹ شیراز) بازیگر ایرانی سینما، تلویزیون و تئاتر است.

بازیگران زن ایرانی که کشف حجاب کردند + تصاویر-ایرناک بازیگران زن ایرانی که کشف حجاب کردند + تصاویر-ایرناک چکامه دختر هنگامه فرازمند منشی صحنه و بازیگر سینما ایران است.

بازیگران زن ایرانی که کشف حجاب کردند + تصاویر-ایرناک بازیگران زن ایرانی که کشف حجاب کردند + تصاویر-ایرناک وی که با دیپلم مجسمه‌سازی از هنرستان علامه طباطبایی فارغ‌التحصیل شده‌است، بازیگری در سینما را از سال ۱۳۷۷ با فیلم «بودن یا نبودن» به کارگردانی کیانوش عیاری آغاز کرد.

بازیگران زن ایرانی که کشف حجاب کردند + تصاویر-ایرناک بازیگران زن ایرانی که کشف حجاب کردند + تصاویر-ایرناک وی در حال حاضر از کشور مهاجرت کرده و در شبکهٔ فارسی‌زبان خارجی GEM TV، مشغول بازیگری است.

بازیگران زن ایرانی که کشف حجاب کردند + تصاویر-ایرناک بازیگران زن ایرانی که کشف حجاب کردند + تصاویر-ایرناک دو نفر از اعضای مقتول گروه موسیقی «سگ‌های زرد (The Yellow Dogs)» (سروش و آرش فرازمند)، پسردایی‌های چکامه چمن‌ماه بودند.

بازیگران زن ایرانی که کشف حجاب کردند + تصاویر-ایرناک بازیگران زن ایرانی که کشف حجاب کردند + تصاویر-ایرناک در تاریخ ۱۱ نوامبر ۲۰۱۷ ،۲۱آبان ماه ۱۳۹۶ چکامه چمن ماه صفحه اینستاگرام جم گروپ را آن‌فالو و تمامی عکس‌های مربوط به جم را از صفحه اینستاگرامش حذف کرد.

کشف حجاب چکامه چمن‌ماه قبل و بعد از کشف حجاب قبل و بعد از کشف حجاب

چکامه چمن‌ماه قبل و بعد از کشف حجاب


کشف حجاب سارا باهنر 

بازیگران زن ایرانی که کشف حجاب کردند + تصاویر-ایرناک بازیگران زن ایرانی که کشف حجاب کردند + تصاویر-ایرناک سارا باهنر (۱۹ شهریور ۱۳۶۳) او یکی از بازیگران زن ایرانی است. او در حال حاضر در شبکه شبکه جم ترکیه فعالیت می‌کند. وی دارای مدرک لیسانس بازیگری است. او در سریال زمانه، فیلم سینمایی شکاف در ایران بازی کرده‌است. در شبکهٔ جم نیز در فیلم «ملاقات در مه» ایفای نقش کرده‌است.

سارا باهنر قبل و بعد از کشف حجاب

سارا باهنر قبل و بعد از کشف حجاب

(3 رای)
بازدید : 284 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی