بسیاری از بازیگران و چهره های مشهور ایرانی علاقه زیادی به نگهداری حیوانات خانگی بخصوص گربه دارند که در ادامه تصاویری از آنها را مشاهده میکنید.

عکس هایی متفاوت از گربه بازیگران ایرانی

بازیگران مشهور ایرانی و گربه هایشان! + تصاویر در ایرناک بازیگران مشهور ایرانی و گربه هایشان! + تصاویر در ایرناک نگهداری حیوانات خانگی شاید برای بسیاری از مردم یکی از لذت بخش ترین کارهای دنیا باشد و آنقدر این اتفاق برای برخی لذت بخش است که بزرگ کردن و نگهداری از حیوانات خانگی را به بچه دار شدن ترجیح میدهند.

هنرمندان و چهره های ایرانی به مانند برخی از سلبریتی های دنیا علاقه زیادی به نگهداری حیوانات خانگی دارند و در میان این حیوانات خانگی گربه جایگاه ویژه تری در میان بازیگران ایرانی دارد. ماجرای عزاداری عجیب هانیه توسلی برای مرگ گربه اش هنوز در خاطر خیلی ها ماندگار است.

اگر سری به پیج اینستاگرام بازیگران ایرانی بزنید عکس هایی متفاوت از گربه هایشان را مشاهده میکنید . اگر فرصت این کار را ندارید ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

تصاویری از گربه بازیگران ایرانی

گربه علی اوجی و نرگس محمدی

علی اوجی و گربه محبوبش

عکسی از نرگس محمدی و گربه اش

نرگس محمدی و گربه اش پشمک خان

عکسی از هانیه توسلی با گربه هایش

هانیه توسلی با گربه های محبوبش

عکسی از سمیرا حسینی و گربه اش

سمیرا حسینی و گربه متفاوتش

 بهرام رادان در کنار گربه اش

عکسی از بهرام رادان با گربه اش

نیوشا ضیغمی در کنار گربه اش

عکس نیوشا ضیغمی و گربه اش

عکسی از شهره لرستانی و گربه اش

شهره لرستانی و گربه محبوبش

بازدید : 3,442 بار
بازیگران مشهور ایرانی و گربه هایشان! + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی