احسان کرمی که در دوره ای اجرای برنامه خندوانه را برعهده داشت عکسی در کنار برادرش مربوط به 29 سال پیش را به اشتراک گذاشت .

عکسهایی از احسان کرمی و برادرش آرین

احسان کرمی مجری ، بازیگر ، خواننده و صداپیشه کشورمان است که از سال 85 فعالیت در دنیای هنر را با رادیو آغاز کرد و کم کم با گسترش حیطه فعالیتش به تلویزیون راه یافت و به فعالیت در حوزه های مختلف تلویزیون پرداخت.عکسهایی از احسان کرمی و برادرش آرین در ایرناک عکسهایی از احسان کرمی و برادرش آرین در ایرناک

احسان کرمی که در دوره ای اجرای برنامه خندوانه را برعهده داشت عکسی در کنار برادرش مربوط به 29 سال پیش را به اشتراک گذاشت .

خاطره ای که پشت عکس قدیمی احسان کرمی و براردش نهفته است

احسان کریمی با انتشار عکس قدیمی در کنار برادرش آرین درباره خاطره ای که پشت این عکس نهفته است صحبت کرد.

عکسی از احسان کرمی و برادرش

عکسی از احسان کرمی و برادرش آرین 29 سال پیش

احسان کرمی با انتشار این عکس نوشت : بیست و نه سال پس تر در کنار برادرم آرین که از بس در آفتاب بازی کرده بود همرنگ سرخپوستها شده بود با لباسهایی که خیلی دوستشان داشتیم و مامان ومامان بزرگ برایمان دوخته بودند . این اولین بار بود که میخواستیم با لباسهای عزیزمان مهمانی برویم و مامان با دوربین ریکو عکسمان را گرفت و کلی صبر کردیم تا عکس ظاهر شود .

ظاهر شد عکس خوبی هم شده بود. از رویش چندتا چاپ کردیم و به چند نفر از قوم و خویش های نزدیک دادیم. سالها گذشت و این عکس را ندیده بودم تا عمه جانم دوباره برایم فرستاد...چه قصه های ساده ای دارند عکسها و چقدر سادگی خوش است....

احسان کرمی و اجرای برنامه خندوانه

احسان کرمی مجری مسابقه ادابازی خندوانه

احسان کرمی یکی از چهره های همه فن حریف دنیای تلویزیون و رادیو است که در زمینه های مختلفی ردی از هنر خود را برجای گذاشته است.

احسان کرمی در کنار دو برادرش

احسان کرمی و برادرانش آرین و کامیار

این چهره جوان دنیای هنر که اغلب مردم او را به عنوان مجری می شناسند صداپیشگی شخصیت عزیزم ببخشید در مجموعه کلاه قرمزی را برعهده داشت و در مجموعه شکرستان عهده دار نقش راوی بود و در تئاتر یکی از چهره های فعال است.

احسان کرمی و برادرش در خندوانه

احسان کرمی و برادرش در مسابقه ادابازی خندوانه

احسان کرمی و برادرش آرین با عنوان گروهی برادران تاچی بانا در برنامه خندوانه و در مسابقه ادابازی به رقابت با دیگر هم گروهی هایشان پرداختند.

بازدید : 846 بار
عکسهایی از احسان کرمی و برادرش آرین
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...