بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی در کنار زوج معروف برنامه ماه عسل به روز کرد.

بهاره رهنما به دیدار زوج ماه عسل رفت

بهاره رهنما به دیدار زوج متفاوت ماه عسل رفت + تصاویر در ایرناک بهاره رهنما به دیدار زوج متفاوت ماه عسل رفت + تصاویر در ایرناک بهاره رهنما صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی متفاوت در کنار یک زوج متفاوت به روز کرد. فرهاد ایرانی و همسرش مهسا قنواتی زوج متفاوت برنامه ماه عسل بودند که در نهمین قسمت برنامه ماه عسل روبروی احسان علیخانی روی صندلی ماه عسل نشستند و از زندگیشان گفتند.

بهاره رهنما به دیدار این زوج معروف برنامه ماه عسل رفته و عکسی به یادگار با آنها گرفته است.

توصیه بهاره رهنما به زوج متفاوت برنامه ماه عسل

زوج متفاوت ماه عسل

فرهاد ایرانی و همسرش زوج متفاوت ماه عسل در کنار بهاره رهنما

بهاره رهنما با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:مهسا جان، فرهاد جان، پیوندتان مبارک، محکم به جلو بروید که همان طور که گفتم:”در مقابل عشق همه صداها به سکوت تبدیل می شوند.

فرهاد ایرانی

فرهاد ایرانی مهمان متفاوت ماه عسل

فرهاد ایرانی هم با انتشار پستی از بهاره رهنما تشکر کرد و نوشت :ممنونم از حمایت دوستان هنرمند خصوصا خانم رهنما و پیغام محبت آمیزشون... خانم رهنما ما ایمان داریم در مقابل عشق همه ی صداها به سکوت تبدیل میشه و با این باور روزهای عاشقانه ی زیباتری برای هم خواهیم ساخت... روزهایی از جنس عشق و اراده...

 مهمان برنامه ماه عسل

فرهاد ایرانی و همسرش زوج ماه عسل در کنار احسان علیخانی

فرهاد مهمان برنامه ماه عسل به یک بیماری نادر ژنتیکی مبتلا بود که از دوران کودکی تا به امروز تغییر محسوسی در چهره او ایجاد کرده بود. مهسا همسر فرهاد که در دانشگاه با او آشنا شده بود با اصرار توانسته پدر و مادرش را به این ازدواج راضی کند و میگوید که با قلب فرهاد ازدواج کرده و زیبایی های زیادی در وجود همسرش یافته که توانسته به آنها تکیه کند.

فرهاد ایرانی

فرهاد ایرانی و همسرش زوج متفاوت ماه عسل

فرهاد ایرانی مهمان برنامه ماه عسل با وجود داشتن این بیماری نادر ژنتیکی که از کودکی به آن مبتلا بود توانسته با اراده از سد مشکلات عبور کند و به هرآنچه که آرزو داشت دست یابد.


تاریخ : 97/03/07
بازدید : 36,343 بار
بهاره رهنما به دیدار زوج متفاوت ماه عسل رفت + تصاویر
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی