بهنوش بختیاری برای عیادت از الناز شاکردوست در بیمارستان حاضر شد.

عیادت بهنوش بختیاری از الناز شاکردوست

بهنوش بختیاری به عیادت الناز شاکردوست رفت + عکس در ایرناک بهنوش بختیاری به عیادت الناز شاکردوست رفت + عکس در ایرناک الناز شاکردوست بازیگر جوان کشورمان هفته گذشته سر صحنه فیلم سینمایی دو طبقه روی پیلوت دچار سانحه شد و در بیمارستان بستری شد.

بسیاری از هنرمندان کشورمان در روزهای بستری الناز شاکردوست به عیادت او در بیمارستان رفتند و برای این بازیگر جوان کشورمان آرزوی سلامتی کردند.

این بار بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون که به عیادت شاکردوست رفته ،صفحه اینستاگرامش  را با تصویری از خود در کنار الناز شاکردوست به روز رسانی کرد.

 

بهنوش بختیاری در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

"الناز قشنگم. نبینمت روتخت بیمارستان رفیق
چه کنم برات که پاشی و مثل رالی ایرانی باهم بدویم و موتور سواری کنیم و یار دبستانی بخونیم و با سرعت صد وهشتاد تا از لب لب دره کورس بندازیم با سیروان و محمدرضا فروتن و آخرشم من بگم جون مادرتون بذارید ما برنده بشیم. این الناز بی کله میکشه ما رو.. البته که من و تو هیچوقت نمیذاشتیم دوتا پسر از ما جلو بزنن. هرگز. چن تا فیلم باهم بودیم.. یک ماه در اصفهان سر دو خواهر.. یک‌ماه درشیراز. فیلم کیش و مات.. یک‌ماه دوباره در اصفهان فیلم تو ومن... و فیلم از ما بهترون... تو همین تهرون خودمون.. و شبای خوبی که کنار هم داشتیم. تو دوست بی نظیر و قوی من هستی. میدونم که تو با قدرتی که داری این روز‌های سخت رو میگذرونی. تو از پس همه چیز برمیای. تو پا میشی خیلی زودتر از تصور دکترا.. و من و دوستان دیگرت فقط برات دعا میکنیم.. دعااز جان و دل."

 عیادت بهنوش بختیاری از الناز شاکردوست+عکس

بازدید : 24,914 بار
بهنوش بختیاری به عیادت الناز شاکردوست رفت + عکس
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی