آناهیتا همتی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از 11 سال قبلش مربوط به سریال ترش و شیرین به روز کرد.

پخش یک سریال قدیمی با بازی آناهیتا همتی

تصاویر قدیمی آناهیتا همتی در سریال "ترش و شیرین"-ایرناک تصاویر قدیمی آناهیتا همتی در سریال "ترش و شیرین"-ایرناک آناهیتا همتی بازیگر همیشه خوش روی سریال های طنز تلویزیون روز گذشته با انتشار یک عکس قدیمی به خاطره بازی با سریال قدیمی اش پرداخت. پخش سریال ترش و شیرین به کارگردانی رضا عطاران بهانه ای شد تا آناهیتا همتی با انتشار این عکس به خاطره بازی با این سریال قدیمی بپردازد.

خوشحالی آناهیتا همتی از پخش سریال ترش و شیرین

تصاویر قدیمی آناهیتا همتی در سریال "ترش و شیرین"-ایرناک تصاویر قدیمی آناهیتا همتی در سریال "ترش و شیرین"-ایرناک پخش سریال ترش و شیرین بهانه ای شد تا آناهیتا همتی با انتشار عکسی از خودش در این سریال یادی از این سریال رضا عطاران کند و درباره این سریال پستی منتشر کند.

آناهیتا همتی

آناهیتا همتی در سریال ترش و شیرین

تصاویر قدیمی آناهیتا همتی در سریال "ترش و شیرین"-ایرناک تصاویر قدیمی آناهیتا همتی در سریال "ترش و شیرین"-ایرناک آناهیتا همتی با انتشار عکسی در اینستاگرامش نوشت :از اینکه سریال ترش و شیرین را در شبکه آی فیلم تماشا کردید.... سپاسگزارم

تصاویر قدیمی آناهیتا همتی در سریال "ترش و شیرین"-ایرناک تصاویر قدیمی آناهیتا همتی در سریال "ترش و شیرین"-ایرناک ممنون همه ابراز احساسات و لطفتون در دایرکت ها ، هستم... سریال ترش و شیرین کاری از رضا عطاران .....سال هشتاد و شش .... یازده سال پیش...

آناهیتا همتی

رضا عطاران ، رضا شفیعی جم و آناهیتا همتی در سریال ترش و شیرین

تصاویر قدیمی آناهیتا همتی در سریال "ترش و شیرین"-ایرناک تصاویر قدیمی آناهیتا همتی در سریال "ترش و شیرین"-ایرناک سریال ترش و شیرین به کارگردانی رضا عطاران و با بازی آناهیتا همتی ، مریم امیر جلالی و رضا عطاران است که به مانند سریال های دیگر رضا عطاران در لیست پرمخاطب ترین سریال های تلویزیون قرار گرفت.

آناهیتا همتی

آناهیتا همتی در سریال ترش و شیرین

تصاویر قدیمی آناهیتا همتی در سریال "ترش و شیرین"-ایرناک تصاویر قدیمی آناهیتا همتی در سریال "ترش و شیرین"-ایرناک سریال ترش و شیرین نوروز 1386 روی آنتن شبکه سه سیما رفت و مورد استقبال قرار گرفت.

سریال ترش و شیرین

مریم امیرجلالی و حمید لولایی در سریال ترش و شیرین

تصاویر قدیمی آناهیتا همتی در سریال "ترش و شیرین"-ایرناک تصاویر قدیمی آناهیتا همتی در سریال "ترش و شیرین"-ایرناک ترش و شیرین داستان زنی به نام نصرت خانم را روایت می‎کند که پس از مرگ شوهرش و برای گذراندن امور زندگی به ترشی فروشی رو می‎آورد. داستان از جایی شروع می‎شود که مهلت اجاره خانه‎ی نصرت خانم به سر آمده و او به خانه ای دیگر نقل مکان می‎کند؛ در این جابه جایی‎، با مردی عاشق پیشه روبرو می‎شود و در پی این عشق اتفاقات جالبی رقم می‎خورد.

آناهیتا همتی

عکس قدیمی آناهیتا همتی در کنار مریم امیرجلالی

تصاویر قدیمی آناهیتا همتی در سریال "ترش و شیرین"-ایرناک تصاویر قدیمی آناهیتا همتی در سریال "ترش و شیرین"-ایرناک بازیگران سریال حمید لولایی، مریم امیر جلالی،رضا عطاران، مجید صالحی، رضا شفیعی جم ، آناهیتا همتی ، شهره سلطانی،جواد یحیوی، احمد پور مخبر و … بوده اند.محسن نامجو و رضا عطاران تیتراژ سریال ترش و شیرین را خواندند.


تاریخ : 97/02/08
(0 رای)
بازدید : 1330 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی