شاهین جمشیدی مجری تلویزیون صفحه اینستاگرامش را با انتشار دلنوشته و عکس هایی به مناسبت روز تولدش به روز کرد.

تولد شاهین جمشیدی مجری تلویزیون

شاهین جمشیدی مجری پرکار این روزهای تلویزیون از دنیای رادیو به تلویزیون راه یافت و اولین بار با اجرای برنامه ای برای ایام دهه فجر و بعد از آن به عنوان مجری گزینه جوان شناخته شد.تولد 37 سالگی شاهین جمشیدی + تصاویر در ایرناک تولد 37 سالگی شاهین جمشیدی + تصاویر در ایرناک

شاهین جمشیدی که بیشتر به واسطه اجرای برنامه گلخانه در شبکه سه سیما شناخته میشود با انتشار پستی در اینستاگرام دلنوشته ای به مناسبت سالروز تولدش نوشت.

تولد شاهین جمشیدی مجری گلخانه

جشن تولد شاهین جمشیدی

جشن تولد شاهین جمشیدی مجری تلویزیون

شاهین جمشیدی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت :

من بیش از سه دهه در زمین زندگی کرده ام ، امروز سی و اندمین سالروز تولدم را جشن گرفتم پخته تر ، آرام تر و عمیق تر شده ام ، در این سالها عزیزانی از دست دادم ، عزیزانی به دست آوردم ، بچه که بودم فکر میکردم سی و خورده ای سال خیلی زیاد است ، کسی که به این سن رسیده حتماً همه ی کارهای باید زندگی اش را انجام داده ، حالا فکر میکنم من هنوز شروع نکردم ، شاید اینطور بار آمدیم ، همه ی خواستنی های ما برای آینده ست ، همیشه فکر میکردم خوشحالیه روز تولد برای جشن و کادوهاست ولی به مرور فهمیدم خوشحالیه روز تولد از اینه که دقایقی رو با خودت خلوت میکنی ، به مسیر طی شده نگاه میکنی ، به مسئولیتهات که اضافه میشه یا تغییر میکنه ، من راضی ام از راهی که اومدم ، از راهی که میرم ، اعتقاد دارم زندگی سراسر معجزه ست فقط باید دید ، شکرگزار بود از همه چیز ، از خدا ، از همسرم ، فرزندم ، خانواده ام ، دوستانم ، همکارانم ، مردمم ...

امشب چشم هایم را بستم تا برای خودم آرزو کنم ، از آن آرزوهای قشنگ و بلندپروازانه ... و حالا با چشمان باز برای همه آرزوی آرامش ، سلامتی و خوشحالی میکنم .

کیک تولد شاهین جمشیدی

کیک تولد شاهین جمشیدی مجری گلخانه

شاهین جمشیدی 19 شهریور 1360 در تهران متولد شد و در ابتدا به عنوان روزنامه نگار به کارش ادامه داد و در سال 83 وارد دنیای رادیو شد.

شاهین جمشیدی مجری تلویزیون

شاهین جمشیدی مجری برنامه گلخانه

شاهین جمشیدی مجری جوان تلویزیون کارش را با فعالیت در روزنامه و اجرا در رادیو آغاز کرد و با اجرای برنامه گلخانه به شهرت رسید.

عکس شاهین جمشیدی در کنار دخترش

شاهین جمشیدی و دخترش دیبا

شاهین جمشیدی سالهاست که ازدواج کرده و در سال 94 دخترش دیبا متولد شد.

شاهین جمشیدی و دخترش دیبا

عکسی از نوزادی دختر شاهین جمشیدی

شاهین جمشیدی مجری جوان تلویزیون

شاهین جمشیدی مجری تلویزیون

  • تاریخ: سه شنبه, 20 شهریور 1397
بازدید : 5,862 بار
تولد 37 سالگی شاهین جمشیدی + تصاویر
5.0
out of
5
(
3
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی