در ادامه عکس سحر قریشی در کنار رفیق صمیمیش شیما مرزی که این روز ها همیشه و همه جا در کنار هم هستند را خواهید دید.

تیپ جدید سحر قریشی در کنار شیما مرزی + عکس-ایرناک تیپ جدید سحر قریشی در کنار شیما مرزی + عکس-ایرناک سحر قریشی (زادهٔ ۶ دی ۱۳۶۶ در تهران) بازیگر سینما، تلویزیون، ایران است. وی بعد از ایفای نقش یلدا در سریال دلنوازان به شهرت رسید. اولین کار بازیگری سحر قریشی بازی در فیلم لج و لج بازی به کارگردانی سید مهدی برقعی بود.

تیپ جدید سحر قریشی در کنار شیما مرزی + عکس-ایرناک تیپ جدید سحر قریشی در کنار شیما مرزی + عکس-ایرناک شیما مرزی از دوستان نزدیک سحر قریشی است که عکس های دو نفره بسیاری هم در صفحات اینستاگرامشان منتشر می کنند. شیما مرزی به تازگی وارد دنیای هنر شده و در دو فیلم آبنبات چوبی و همیشه سینما هم ایفای نقش کرده است. شیما مرزی جمعه ۳ شهریور ۱۳۹۶ عکسی از خود و کیک تولد منتشر کرد که احتماله اینکه تولد او ۳ شهریور باشد را قوت بخشید. 

تیپ جدید سحر قریشی در کنار شیما مرزی + عکس-ایرناک تیپ جدید سحر قریشی در کنار شیما مرزی + عکس-ایرناک در ادامه عکس سحر قریشی در کنار رفیق صمیمیش شیما مرزی که این روز ها همیشه و همه جا در کنار هم هستند را خواهید دید. شیما مرزی به لطف دوست اش در یکی دو فیلم بازی کرده است.

تیپ جدید سحر قریشی در کنار شیما مرزی + عکس-ایرناک تیپ جدید سحر قریشی در کنار شیما مرزی + عکس-ایرناک تیپ جدید سحر قریشی در کنار شیما مرزی + عکس-ایرناک

(0 رای)
بازدید : 1686 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی