تصاویری از پوشش های متفاوت مریم معصومی در کنسرت چند خواننده مشهور از علی زند وکیلی تا بهنام بانی را در ادامه مشاهده میکنید.

مریم معصومی در کنسرت چند خواننده مشهور

تیپ متفاوت مریم معصومی در کنسرت خوانندگان + تصاویر-ایرناک تیپ متفاوت مریم معصومی در کنسرت خوانندگان + تصاویر-ایرناک مریم معصومی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان این روزها تور کنسرت گردی به راه انداخته و در کنسرت چند خواننده مشهور حضور یافته است. این هنرمند کشورمان در چند روز گذشته با پوشش های متنوع در میان مردم و در کنسرت خواننده های مشهور حاضر شده است و عکس هایی به یادگار با طرفدارانش و چهره های موسیقی گرفته است.

تیپ متفاوت مریم معصومی در کنسرت خوانندگان + تصاویر-ایرناک تیپ متفاوت مریم معصومی در کنسرت خوانندگان + تصاویر-ایرناک بازیگری که با سریال سه دونگ سه دونگ در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد این روزها مشغول چند فیلم و سریال ریکاوری را آماده پخش دارد.

پوشش مریم معصومی در کنسرت خواننده ها

مریم معصومی

مریم معصومی در کنسرت علی زند وکیلی

تیپ متفاوت مریم معصومی در کنسرت خوانندگان + تصاویر-ایرناک تیپ متفاوت مریم معصومی در کنسرت خوانندگان + تصاویر-ایرناک شب گذشته مریم معصومی صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی در کنسرت علی زند وکیلی به روز کرد و نوشت :شبی با صدای دلنشین جناب علی زند وکیلی با دوستان .... خوش گذشت ....

علی زند وکیلی

کنسرت علی زندوکیلی در تهران

تیپ متفاوت مریم معصومی در کنسرت خوانندگان + تصاویر-ایرناک تیپ متفاوت مریم معصومی در کنسرت خوانندگان + تصاویر-ایرناک کنسرت علی زند وکیلی 15 و 16 مرداد 97 در برج میلاد برگزار شد.

مریم معصومی

مریم معصومی در کنسرت بهنام بانی

تیپ متفاوت مریم معصومی در کنسرت خوانندگان + تصاویر-ایرناک تیپ متفاوت مریم معصومی در کنسرت خوانندگان + تصاویر-ایرناک مریم معصومی اما چند روز پیش در کنسرت بهنان بانی با تیپی متفاوت و عجیب ظاهر شد و در کنار آقای خواننده عکسی به یادگار گرفت.

بهنام بانی

عکسی از کنسرت بهنام بانی در تهران

تیپ متفاوت مریم معصومی در کنسرت خوانندگان + تصاویر-ایرناک تیپ متفاوت مریم معصومی در کنسرت خوانندگان + تصاویر-ایرناک کنسرت بهنام بانی 14 مرداد 97 در مرکز همایش های برج میلاد برگزار شد و کنسرت بعدی او در 3 شهریور روی صحنه میرود.

تیپ متفاوت مریم معصومی در کنسرت خوانندگان + تصاویر-ایرناک تیپ متفاوت مریم معصومی در کنسرت خوانندگان + تصاویر-ایرناک مریم معصومی در کنسرت نمایش 20 سال تنهایی اشکان خطیبی هم حاضر شد و در صفحه اینستاگرامش به تعریف و تمجید از این کنسرت پرداخت.

مریم معصومی

مریم معصومی در کنسرت مهدی جهانی

تیپ متفاوت مریم معصومی در کنسرت خوانندگان + تصاویر-ایرناک تیپ متفاوت مریم معصومی در کنسرت خوانندگان + تصاویر-ایرناک یکی دیگر از کنسرت هایی که مریم معصومی به تماشای آن نشست ، کنسرت مهدی جهانی بود .

مهدی جهانی

عکسی از کنسرت مهدی جهانی

تیپ متفاوت مریم معصومی در کنسرت خوانندگان + تصاویر-ایرناک تیپ متفاوت مریم معصومی در کنسرت خوانندگان + تصاویر-ایرناک کنسرت مهدی جهانی 20 تیر 97 برگزار شد و این خواننده جوان امروز 18 مرداد جدیدترین کنسرتش را در کیش برگزار میکند.

تیپ متفاوت مریم معصومی در کنسرت خوانندگان + تصاویر-ایرناک تیپ متفاوت مریم معصومی در کنسرت خوانندگان + تصاویر-ایرناک تازیخ : 97/05/19

(1 رای)
بازدید : 21 بار
تیپ متفاوت مریم معصومی در کنسرت خوانندگان + تصاویر - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی