ستاره پسیانی دختر آتیلا پسیانی بازیگر پیشکسوت کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار یک عکس قدیمی در آغوش پدرش و تبریک تولد او به روز کرد.

آتیلا پسیانی بازیگر کشورمان 61 ساله شد

آتیلا پسیانی بازیگر پیشکسوت سینما ، تلویزیون و تئاتر کشورمان جشن تولد 61 سالگی اش را در کنار دخترش ستاره جشن گرفت و با انتشار عکسی از این جشن تولد این شادی را با مردم به اشتراک گذاشت.جشن تولد آتیلا پسیانی در 61 سالگی + عکس در ایرناک جشن تولد آتیلا پسیانی در 61 سالگی + عکس در ایرناک

آتیلا پسیانی که در خانواده ای هنرمند و در دامان بزرگ بانویی چون جمیله شیخی متولد شد روز گذشته 10 اردیبهشت تولد 61 سالگی اش را جشن گرفت.

تبریک متفاوت ستاره پسیانی برای تولد آتیلا پسیانی

ستاره پسیانی دختر آتیلا پسیانی صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصویری از دوران کودکی اش و تبریک تولد پدرش به روز کرد.

آتیلا پسیانی

عکسی از جوانی آتیلا پسیانی و دخترش ستاره

ستاره پسیانی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت :هنوزم همین قدر با کنجکاوی نگاهت می کنم.اینقدر که کشف نشدنی هستی .تولدت مبارک بهترین بابای دنیا...

آتیلا پسیانی

آتیلا پسیانی 61 ساله شد

آتیلا پسیانی نیز با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت :و امروز 61 ساله شدم .....

آتیلا پسیانی

آتیلا پسیانی بازیگر پیشکسوت کشورمان

آتیلا پسیانی 10 اردیبهشت سال 1336 در تهران چشم به جهان گشود. وی در خانواده ای هنرمند بزرگ شد. مادرش مرحوم جمیله شیخی بازیگر سینما و تلویزیون بود. آتیلا پسیانی در ابتدا با نقش آفرینی در مجموعه تلویزیونی محله بروبیا ظاهر شد و در سال 1362 با بازی در فیلم مرگ سفید وارد سینما شد.

آتیلا پسیانی

آتیلا پسیانی در تولد 60 سالگی اش

در کارنامه فعالیت هنری آتیلا پسیانی علاوه بر بازیگری در تئاتر، تلویزیون و سینما، تجربه کارگردانی، دستیاری کارگردان، برنامه ریز، بازیگردان، انتخاب بازیگر و دستیاری صحنه و لباس به چشم می خورد.


تاریخ : 97/02/11
بازدید : 38,345 بار
جشن تولد آتیلا پسیانی در 61 سالگی + عکس
4.0
out of
5
(
2
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی