فریبا کوثری بازیگر کشورمان جشن تولد 52 سالگی اش را با حضور چهره ها و بازیگران سینما و تلویزیون جشن گرفت.

جشن تولد فریبا کوثری با حضور بازیگران

فریبا کوثری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان اول آذرماه امسال شمع تولد 51 سالگی اش را فوت کرد و وارد سن 52 سالگی شد. بازیگری که با سریال های تلویزیونی معصومیت از دست رفته و دلنوازان در میان مخاطبان تلویزیون بیشتر شناخته شد جشن تولد امسالش را در کنار دوستان و همکارانش جشن گرفت.جشن تولد 52 سالگی فریبا کوثری با حضور بازیگران + تصاویر در ایرناک جشن تولد 52 سالگی فریبا کوثری با حضور بازیگران + تصاویر در ایرناک

فریبا کوثری با انتشار پستی در اولین روز آذرماه دلنوشته ای درباره سالروز تولدش نوشت و شب گذشته عکس هایی از این جشن تولد را با همراهانش به اشتراک گذاشت.

عکس هایی از جشن تولد فریبا کوثری

فریبا کوثری صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکس هایی از جشن تولد 52 سالگی در کنار چهره های کشورمان به روز کرد.

جشن تولد فریبا کوثری با هنرمندان

فرزانه اسماعیلی و نعیمه نظام دوست در جشن تولد فریبا کوثری

فریبا کوثری با انتشار این عکس ها در اینستاگرامش نوشت :

چقدر خوب است که میان این همه هیاهوی زندگی، دوستانی باشند که تو را دوست بدارند، که تو را به زندگی دلبسته تر کند. خنده هایشان تو را دور کند از این هیاهو و تو برای عاشقانه زیستن آنها را بهانه کنی. چقدر خوب است!داشتن و بودن این عزیزان در کنارمان از اینکه این شب زیبا را برایم رقم زدید وکنارم بودید سپاسگزارم...

تبریک نعیمه نظام دوست برای تولد فریبا کوثری

جشن تولد فریبا کوثری با نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام دوست در جشن تولد فریبا کوثری

نعیمه نظام دوست با انتشار عکس بالا در اینستاگرامش نوشت :

دوست عجب امنیت خوبی ست! میتوانی با او خودِ خودت باشی! میتوانی دردهایت را هرچندناچیز، هرچند گران بی خجالت با او در میان بگذاری! از حماقت هایت بگویی...

دوست انتخاب آزاد توست،اختیار توست! نامش را در شناسنامه ات نمی نویسند، نامت را در شناسنامه اش نمی نویسند! دوست عرف نیست، عادت نیست، معذوریت نیست، دوست از هر نسبتی مبراست! دوست سایبان دلچسبی ست تا خستگی ات را با او به فراموشی بسپاری..

فریبا جان کوثری دوست مهربون من ، دوست با معرفت و مهربون من ، تولدت مبارک عزیز دلم ، امیدوارم به آرزوهای زیبایت برسی و همیشه دلت شاد باشه و تنت سلامت .

جشن تولد فریبا کوثری با هنرمندان

هنرمندان در جشن تولد فریبا کوثری

جشن تولد فریبا کوثری با حضور چهره ها

چهره ها در جشن تولد فریبا کوثری

جشن تولد فریبا کوثری

کیک و کادوهای جشن تولد فریبا کوثری

فریبا کوثری اول آذرماه 1345 در زاهدان متولد شد و سال 67 اولین بار در فیلم در مسیر تندباد در ساخته مسعود جعفری جوزانی جلوی دوربین رفت و بعد از آن در فیلم و سریال های زیادی ایفای نقش کرد.

تولد 52 سالگی فریبا کوثری

فریبا کوثری بازیگر سینما و تلویزیون

فریبا کوثری با بازی در سریال هایی چون معصومیت از دست رفته ، بی گناهان ، دلنوازان ، مختارنامه ، سقوط یک فرشته و ... در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد.

فریبا کوثری بازیگر سینما و تلویزیون

عکس جدید فریبا کوثری

بازدید : 5,015 بار
جشن تولد 52 سالگی فریبا کوثری با حضور بازیگران + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی