هدایت هاشمی صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی قدیمی از خشایار الوند به روز کرد و از دلتنگی برای او نوشت.

نوجوانی خشایار الوند در فیلم آوار

نهمین روز از اسفندماه 97 دنیای هنر در کمال ناباوری بزرگ مرد دنیای فیلمنامه نویسی را از دست داد. خشایار الوند نویسنده سرشناس سریال پایتخت بر اثر ایست قلبی درگذشت و جامعه هنری و خانواده بزرگ پایتخت را عزادار کرد.عکس دیده نشده از خشایار الوند در فیلم آوار در ایرناک عکس دیده نشده از خشایار الوند در فیلم آوار در ایرناک

با گذشت بیش از یکماه از درگذشت خشایار الوند ، هدایت هاشمی بازیگر سریال پایتخت با دیدن عکسی قدیمی از خشایار الوند کوهی از خاطرات بر سرش آوار شد.

خاطرات هدایت هاشمی با دیدن عکس خشایار الوند زنده شد

هدایت هاشمی صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی قدیمی از خشایار الوند به روز کرد و از دلتنگی برای او نوشت.

عکسی از خشایار الوند در فیلم آوار

نوجوانی خشایار الوند در فیلم آوار

هدایت هاشمی با انتشار این عکس از خشایار الوند نوشت : خشایار الوند عزیز سلام .... امشب با دیدن نوجوانی تو در فیلم "آوار" سیلی از خاطره ها بر سرم آوار شد .

یادت بخیر رفیق ...

زنده یاد خشایار الوند نویسنده پایتخت

خشایار الوند نویسنده سریال پایتخت

درگذشت نابهنگام خشایار الوند خانواده عظیم پایتخت را در شوکی بزرگ فرو برد و فرصت ساخت اپیزود نوروزی که وعده اش داده شده بود را گرفت و ساخت فصل ششم مجموعه پایتخت را به تعویق انداخت.

خشایار الوند و برادرزاده اش ماهور الوند

آخرین عکس ماهور الوند از عمویش خشایار الوند

خشایار الوند برادر سیروس الوند و عموی ماهور الوند، یکی از نویسنده های سرشناس دنیای سینما و تلویزیون بود که همه مخاطبان تلویزیون او را با سریال های طنزش و نویسندگی سریال هایی چون نقطه چین ، کمربندها را ببندیم ، شبهای برره ، باغ مظفر ، گنج مظفر ، مرد دوهزار چهره ، مرد هزار چهره ، مسافران ، قهوه تلخ ، پایتخت ، ساخت ایران ، ویلای من ، شوخی کردم ، درحاشیه ، علی البدل ، دیوار به دیوار و ...می شناسند.

بازدید : 1,077 بار
عکس دیده نشده از خشایار الوند در فیلم آوار
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی